Як членкині Рівненського міськвиконкому, волонтерці, підприємиці спалили Мерседес

Це вже друга пожежа за короткий час

Ніна Скиба (в образі ангела під час колядування 7-го січня) каже, що авто було для неї невід'ємною частиною роботи
Джерело
Фото Світлани Кравчук

Рівненській волонтерці, підприємиці, членкині міськвиконкому Ніні Скибі вночі спалили Мерседес. Це вже другий підпал, який трапився із жінкою. Три місця тому в неї біля дверей квартири горіла прибудова.

Більше десяти років Ніна Скиба займається підприємницькою діяльністю. У 2014-му році вона очолила Громадську організацію «Рівненська жіноча сотня». Разом з іншими жінками, Ніна допомагала українським бійцям на Сході. Зокрема, займалися виготовленням маскувальних сіток.

Окрім того Ніна Скиба має магазин дверей.

– Ми самі видумуємо розсувні системи дверей, контактні системи з різними поєднаннями, в нас в місті таким більше ніхто не займається, – розповідає підприємиця.

– В мене навіть, по суті, таких конкурентів немає, бо ми займаємося такою специфічною діяльністю, ми самі придумуємо дверні системи.

Зараз волонтерка займається допомогою малозабезпеченим людям та сім’ям, які опинилися в складних ситуаціях.

Два роки тому Ніна Скиба придбала в Литві автомобіль «Мерседес Бенс C 230 спорткупе» 2003-го року випуску. Коштувала автівка, за словами підприємиці, 5-7 тисяч доларів (точніше Ніна вартість не пригадала, але на сайтах автопродажу схожі авто продають за 6 тисяч 500 доларів – ред.).

– Машина – це не просто засіб пересування, це не розкіш, це один з інструментів моєї роботи, це поїздки на різні об’єкти, і все впирається в час і швидкість, – каже вона. 

Однак, минулої ночі автомобіль волонтерки згорів вщент. Основна версія правоохоронців – підпал. 

Автомобіль Ніни Скиби до підпалу. Фото надане волонтеркою 

Жінка мешкає на вулиці Кобзарській у Рівному. Каже, що припаркувала автомобіль біля вікон будинку. Близько третьої ночі почула хлопок, а коли виглянула у вікно – побачила, що горить її автомобіль.

– Намагалися гасити, з дочкою воду носили, намагалися залляти водою, снігом. Ми живемо на 3-му поверсі, то поки з тим відром збігаєш на верх-низ – трохи часу було, то намагалася снігом закидати, – каже волонтерка.

– Хвилин 15-20 навіть сусідів не могла докликатись, ніч глуха – всі спали, потім люди повиходили і то всі розуміли, що в мене машина на газу, і балон міг зірватися, а там би радіус розльоту осколків був би дуже великий.

Фото автівки після пожежі. За словами Ніни Скиби, автомобіль відновленню не підлягає

За її словами, страховка не покриває витрати за згорілий автомобіль. Адже для страхування подібний автомобіль старий.

Відео пожежі оприлюднили на UA:Рівне.

  – Я в шоці, я ніде ніяким боком ні до яких державних, і взагалі ні до яких об’єктів, і ні в яких таких моментах не беру участі, волонтер і просто допомагаю людям, чесно, не знаю чого підпалили, – дивується Ніна Скиба. 

– З  особистих причин, думаю, точно ні, в мене немає ніяких таких контактів, я зараз займаюся виключно роботою і волонтерством.

На питання чи жінці раніше погрожували, вона пригадала пожежу, яка трапилася три місяці тому.

У нас перед квартирою є тамбур (прибудова біля входу в приміщення, – авт), на дві квартири такий вимуруваний, і він горів три місяці тому не зрозуміло чого, але я думала, що просто хтось кинув недопалок, бо в нас зверху решітка була незакрита, а зараз починаю думати... – каже жінка. 

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження чужого майна вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).

Цей злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.

На фото поліції видно, що з капоту стікає горюча речовина, яку зазвичай використовують для підпалів (наприклад суміш бензину з машинним маслом)

Речниця обласної поліції Ольга Ангелова розповідає, що в автомобілі, припаркованому поруч, на дверцятах теж обгоріла фарба.

– Головна версія – підпал, але буде ще експертиза і остаточно визначать причину загорання.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)