Як вибрати пластикові вікна: поради та ціни

Кількість підприємств, які займаються виробництвом пластикових вікон, збільшується у геометричній прогресії. Це обумовлено тим, що з кожним роком все більше людей переходять від старих дерев’яних моделей на нові, високоякісні пластикові вікна.

Вони забезпечують чудову шумоізоляцію, зберігають тепло у домі чи квартирі та мають акуратний і привабливий вигляд. Ці властивості зберігаються при умові, якщо Ви обрали якісний продукт.

Одеський магазин «Osnova» пропонує якісні металопластикові вікна за доступними цінами.

Як же правильно вибрати пластикові вікна?

Перш за все, потрібно звернути увагу на ПВХ-профіль.

Дуже важливо обирати такі вікна, в яких пластиковий профіль армований. Це означає, що в даній конструкції знаходиться профіль з оцинкованого металу.

Товщина такого матеріалу повинна складати приблизно 1,5 мм. Багато виробників використовують або інший метал, або оцинкований, але меншої товщини.

Перш за все, потрібно звернути увагу на ПВХ-профіль. Купити вікна в Одесі
Фото сайту okna-kbe.od.ua

Наступне, на що потрібно звернути увагу – це самі склопакети. Вони можуть бути однокамерними та двокамерними.

Двокамерні набагато ефективніші, але й коштують вони значно більше. Отже, якщо Ви живете неподалік від шумних місць, то оптимальним варіантом буде придбання саме двокамерних вікон.

Якщо Ви хочете розмістити пластикові вікна у якихось нежилих приміщеннях, то чудовим варіантом стануть однокамерні вікна, вони забезпечать приміщення теплом і зекономлять Ваші гроші.

Фото сайту okna-kbe.od.ua

Пластикові вікна різних конфігурацій можуть бути заповнені спеціальними інертними газами. Вони значно підвищують теплофізичні характеристики вікон. Якщо Ви обираєте вікна на зиму, щоб забезпечити дім теплом, то такий варіант – найліпший.

Відповідність «Ціна – Якість»

Місцева компанія – офіційний Одеський дилер заводу «Основа». Займається виробництвом високоякісних металопластикових вікон і дверей на півдні України.

Ціна на металопластикові вікна формуються на основі комплектації пакету та якості матеріалів, які були використані при виробництві. Вона безпосередньо залежить від виду профілю, типу конструкції, країни-виробника профілю та кількості камер.

Ми пропонуємо вікна за ціною від 1050 грн за кв.м.

Так, трьохкамерне вікно Imperial (Україна) конструкцією 1300х1400 можна придбати за 2199 гривень.

Вікно такої ж конструкції, але шестикамерне і з профілем КВЕ (Німеччина) буде коштувати 8062 грн. Деталізовані ціни на пластикові вікна в Одесі, можна знайти на сайті виробника https://okna-kbe.od.ua/page/price.html або ознайомитись прямо на нашому сайті далі.

Ціна на пластикові вікна вказана у гривні

Асортимент магазину

«Основа» пропонує металопластикові пакети різної конфігурації за доступною ціною. Для їх виробництва використовуються німецькі профілі КВЕ, які довели свою якість часом.

У нас Ви можете замовити трьох-, чотирьох-, п’яти- та шестикамерні вікна з використанням як українських (Imperial, Osnova), так і німецьких (KBE, Kommerling) профілів. У разі потреби в додаткових елементах, ми надаємо:

  • Підвіконня;
  • Відлив;
  • Москітну сітку;
  • Піддашок.

Замовити вікна можна на нашому сайті https://okna-kbe.od.ua або відвідавши магазин за адресою: м. Одеса, вул. Балковська, 10/2, 4-й поверх, офіс No10, «Osnova».

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)