Зарплата директора Рівненського медколеджу зросла ще більше

Більшість надходжень – премії і надбавки

Ростислав Сабадишин за рік примножив статок. Його офіційній заробітній платі можуть позаздрити колеги-ректори, президент, прем'єр-міністр і більшість високопосадовців
Джерело
«Четверта влада» 

Директор Рівненського медичного коледжу Ростислав Сабадишин у 2017-му заробив 819 тисяч 745 гривень заробітної плати. Це – майже 70 тисяч гривень на місяць.

Про це відомо з декларації Ростислава Сабадишина за 2017 рік, яка з`явилася на сайті НАЗК в понеділок, 19 березня. 

У 2016-му Ростислав Сабадишин отримав найбільшу зарплатню серед всіх керівників медичних коледжів та інститутів в Україні. На другому місці, з  вагомим відривом, опинився керівник Житомирського інституту медсестринства Віктор Шатило, який мав 270 тисяч зарплати. 

Ростислав Сабадишин також заробив більше за керівників майже всіх медичних вишів України. Обігнав його лише ректор Запорізького медичного університету Юрій Колесник, який у 2016-му задекларував 693 тисячі гривень зарплатні.

Президент, прем'єр-міністр, голова ОДА, міський голова Рівного мають значно менші заробітні плати.

Як відомо зі штатного розпису Рівненського державного базового медколеджу за минулий рік, власне зарплатня директора становила 15 тисяч 450 гривень на місяць, решта, майже 55 тисяч гривень – різноманітні премії, надбавки, матеріальна допомога тощо.

Як нам пояснили у закладі, заробітну плату директора затверджує орган, якому підпорядковується коледж, тобто обласна рада та Управління охорони здоров'я Рівненської ОДА.

Наразі Рівненський медколедж продовжує приховувати від громадськості деталі нарахування заробітної плати свого директора, не надаючи відповіді на запити.

«Четверта влада» звернулися зі скаргами про перешкоджання у доступі до публічної інформації до Уповноваженого Верховної ради з прав людини. 

Нагадаємо, у понеділок «Четверта влада» у партнерстві з програмою «Наші гроші з Денисом Бігусом» оприлюднила розслідування про корупцію у Рівненському медичному коледжі «Дорога білоХАЛАТНА освіта: як у Рівненському медколеджі торгують оцінками та можливістю навчатися».

Студенти та випускники закладу розповіли нам, що хабарництво починається ще при вступі у заклад і продовжується під час навчання.

Під час роботи над розслідуванням ми досліджували статки директора коледжу Ростислава Сабадишина. Виявилося, що директор коледжу, який студенти і випускники називають корумпованим, має не лише пристойну зарплатню, а й пристойну нерухомість. 

У директора медколеджу, який все життя присвятив медицині, п’ять земельних ділянок загальною площею майже чотири гектари. У дружини – теж медика, дві земельні ділянки. Ще у Ростислава Сабадишина задекларований будинок на Хмельниччині, будинок в серці Карпат – поблизу Яремче площею 132 кв.м. та квартира у Тернополі.

Це ще не все. Директор медколеджу та його дружина мають два недобудовані будинки у Рівному, площею, 236 та 134 кв. м. А також незавершене будівництво житла поблизу Яремче. 

Автівки в гаражі директора теж пристойні: Mercedes Benz 2015 року, Toyota Avalon 2008 року випуску – така коштує близько 14 тисяч доларів. У сім`ї є ще 36 тисяч доларів на банківських рахунках. 

При цьому жодного доходу від ТОВ «Аква», де він Ростислав Сабадишин співзасновник, не задекларовано. Сама компанія, за даними платформи YouControl, вже десять років збиткова.

Юристка медоледжу Наталія Карпюк замість директора нам пояснила, що свої статки директор нажив чесним шляхом, а підприємство і справді збиткове, як і клініка професора Ростислава Сабадишина, яка нині не працює. У директора пристойна зарплатня, але навіть з такою важко набути стільки нерухомості.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)