РІВНЕНЩИНА

Бідний-бідний опозиційний кандидат Олег Осуховський

26.10.2012, 23:32      Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 9813

Олег Осуховський на зустрічі з рівненськими виборцями, разом з Олегом Тягнибоком, не сказав жодного звернення до мешканців Ювілейного - лише представив лідера "Свободи" і в кінці подякував. Хоча хотів щось сказати, але виникли якісь інші, очевидно, більш важливі справи. Фото порталу "Четверта влада"

Холод, скутість чи нерви?

Це четвертий матеріал із серії публікацій про п᾽ять основних, на думку редакції порталу "Четверта влада", кандидатів в нардепи по Рівному.

Перший матеріал: Підпільний регіонал від Рівного Віталій Грицак

Другий матеріал: Як рух ЧЕСНО перевірив Віктора Матчука

Третій матеріал: Хто ворог рівненського кандидата Олега Червонюка

П’ятий матеріал: Невиконані обіцянки мера Рівного

Не будемо тут розмірковувати, наскільки доречними є спортсмени у парламенті – буває по різному. Особливо в Українських реаліях, з бійками і шарпаниною, замість законотворчості. Перейдемо відразу до фактів з біографії кандидата від опозиції по Рівному свободівця Олега Осуховського.

Кандидат у народні депутати від ВО «Свобода зазначив у своїй декларації за 2011 рік на місці доходів лише прочерки.

Портал «Четверта влада» у жовтні 2012 року поцікавився у Олега Осуховського, хто ж утримує його та його сім’ю. Кандидат розповів, що в нього залишилися заощадження з часу зайняття професійним спортом.

Особливості української декларації зобов’язують вказувати тільки ті заощадження, які лежать в банках та інших фінансових установах. А якщо у когось із кандидатів сейф набитий баксами, то він цілком законно може про нього не згадувати і жити розкішно, вказуючи в декларації нулі.

Судячи з біографічних довідок, поданих до обласної ради , а пізніше до ЦВК, займатися професійним спортом Олег Осуховський припинив ще у 2006 році, залишивши лондонські футбольні клуби.

Вже наступного, 2007 року влаштувався оператором на автозаправці в місті Стрий, що на Львівщині.

Після роботи на заправці Олег Осуховський таки дійсно, судячи з його біографічних довідок, протягом трьох років жив лише на якісь заощадження із сейфу або кошти невідомого походження, оскільки трудову діяльність поновив тільки 2012 року.

Як власність Олег Осуховський задекларував квартиру площею 32,3 кв. м. Жодного авто. Два роки тому в інтерв᾽ю порталу ОГО Олег Осуховський розповідав, що в нього є автомобіль Mercedes. Також у цьому інтерв᾽ю політик казав, що кожен українець має повне право і заслуговує на те, щоб мати хороший автомобіль, гарну квартиру. Просто треба дати можливість їм заробити, розвинути себе та проявити, що відповідно — і віддячується. Очевидно, поки що Олег Осуховський недостатньо себе проявив або ж якимось чином приховує віддяку за свою працю.

Згідно біографічної довідки, поданої до ЦВК, Олег Осуховський одружений, у нього дві доньки: 1997 та 2011 років народження. Однак 2 роки тому в інтерв᾽ю порталу ОГО Олег Осуховський розповів, що його, на той час ще єдиній дочці Вікторії було три роки. Щоб уточнити цю інформацію, журналіст порталу «Четверта влада» зателефонував за номером Олега Осуховського, вказаним у біографічні довідці для ЦВК.

Після тривалих гудків слухавку підняв голова Рівненської міської організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський. Пан Бучинський пояснив, що в разі, якщо Олег Осуховський не може відповісти, телефонний дзвінок переадресовується на його мобільний. Однопартієць Олега Осуховського підтвердив інформацію, надану Олегом Осуховським в інтерв᾽ю, про те, що старша дочка Олега Осуховського народилася 2007 року, а не 1997.

В декларації про доходи за 2011 Олег Осуховський не вказав дружини, зазначивши, що серед членів сім᾽ї у нього лише дві доньки.

Олег Осуховський з громадською дружиною Василиною та спільними дітьми Вікторією та Дариною. Фото з обкладинки журналу "Вітаємо" за 2012 рік

Портал «Четверта влада» поцікавився і цією деталлю біографії кандидата. Олег Осуховський пояснив, що у нього з матір᾽ю його дітей немає у паспорті штампів про шлюб (тобто за законом він не одружений, а його цивільна дружина не має всіх прав, що має подружжя, а також не зобов᾽язана вказувати свої доходи – авт.), хоча вони і проживають разом. Розповів, що з дружиною вони взяли церковний шлюб, який вважають важливішим за штамп у паспорті.

ДИВІТЬСЯ ДОСЬЄ НА ОЛЕГА ОСУХОВСЬКОГО

Політичні демотиватори по-рівненськи (41 фото)


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

01.07.2014, 23:38 77.123.15.*** Андрій
це фєєріческій далбайоб
17.11.2012, 12:33 188.230.90.*** Ирина
не поблагодарила за информацию про этого \"мутного\" парня Осуховского ...\nстранно,никто их моих соседей-приятелей,за него не голосовал...\nоткуда такая поддержка?\n Не иначе,какая то скотина сидела на сервере и \"фальсификувала\" ... а сами свободовцы воют о нечестных выборах)))))) Чья бы корова мычала....
17.11.2012, 12:29 188.230.90.*** ирина
Володя Торбич,ты просто замечательный журналист и справедливый человек!\n Не обращай внимания на этих злобных уродов!\n Собаки лают,а караван идет !\n Дай Бог здоровья тебе,Антонине и деткам!
28.10.2012, 08:07 77.123.50.*** Антоніна
Сергію. А де написано, що це журналістське розслідування? Те, що інформацію про кандидатів, яка раніше була невідомою або маловідомою, поширило інформаційне агентство журналістських розслідувань, то готувати, окрім розслідувань, ще й аналітику - цілком в його завданнях. Усі журналістські розслідування на сайті ставляться в рубрику Розслідування. ці матеріали стоять у стрічці новин та публікаціях. Щодо останнього вашого запитання - навіть не коментуватиму.
28.10.2012, 00:14 194.44.228.*** Сергій
Володя, це по-твоєму схоже на журналістське розслідування про кандидата? Як на мене тут ще не вистачає фото трусів. Непрофесійність чи замовлення?
27.10.2012, 21:13 46.203.235.*** читач
Кордонець просто деб[...]
27.10.2012, 14:26 77.123.50.*** Володимир
Ще Олегу - можеш також дорікнути нам, що крім редакції порталу ніхто з журналістів не судиться з владою за доступ до публічної інформації (вже 7 судових позовів) - принаймні мені про це не відомо.
27.10.2012, 14:24 77.123.50.*** Володимир
Олеже, насправді не пускають і порушують права ВСІХ журналістів, особливо тих, що пишуть на гострі теми - це ФАКТ! (інша справа, що більшість журналістів не пише на гострі теми). Інший факт, що більшість журналістів, чиї права порушують - воліють мовчати або ігнорують, або навіть не замислюються над тим, що варто би було відстоювати свої права. Тих, хто готовий відстоювати свої права - меншість навіть серед журналістів. Чи багато ти знайдеш журналістів, які піднімають подібні теми і не просто пишуть, що сказав один, що другий і що третій (як підставка до мікрофону), а намагаються розібратися в суті? Я небагато таких знаю. А щодо посилання на матеріал про Чайку - спочатку, крім журналістів порталу на цю суспільно-важливу тему взагалі ніхто інший не реагував - лише журналісти порталу та колишня журналістка порталу, яка тепер в ОГО. Лише після репортажів порталу і новин з ogo.ua цією темою пізніше зацікавились інші ЗМІ.
27.10.2012, 14:15 77.123.50.*** Володимир
Для Рівнянин | 188.230.110.*** - Ще раз зверніть увагу, що всім була дана можливість (Хомку не встигли на останній матеріал, але у серпні журналістка порталу до нього зверталася неодноразово і він її уникав і давав відписки. Це тут: http://4vlada.com/analytics/15399). Всі ,крім Грицака і Хомка, не уникали спілкування. Ми зробили достатньо, щоб отримати коментарі. Якщо б журналісти дослухалися до ваших аргументів, то тоді б усі, хто уникає відповідати, вилетіли б із медіа поля і про них ніхто б не писав. Бо за вашою логікою раз не хоче відповідати - значить і не треба про нього писати? Оскільки пан Грицак депутат облради, то, думаю, що з ним ще вдасться поговорити, як би він не втікав. Але наразі цілком достатне і зрозуміле його бажання уникати гострих запитань. Але він не нас позбавляє відповідей, а своїх виборців.\n
27.10.2012, 10:19 93.183.249.*** Рівнянин
Справжню сенсацію створили на 153 окрузі Свободівці які з О.Лащуком засудили Вознюка і підтримали Хахльова.Молодці хлопці, на відміну від продажних лідерів в Києві мають і відстоюють власну позицію. А що до Осуховського та хай їде в своє рідне село під Львовом
27.10.2012, 09:15 95.69.246.*** Олег
Володимире, вже хто-хто, а ти б про совість мовчало б, як і про свій \"проФФесіоналізм\" - що не матеріал, то лиш одних вас кудись не пускають, лише від вас усі втікають, не беруть слухавку, не дають коментарів... не замислювались, може це у вас проблема? Хоча впевнений, що всі ваші надумані \"конфлікти\" лише банальні спроби хоч якось привернути до своєї унилої персони та маловідомого \"порталу\" хоч якусь увагу... От пригадав ваш матеріал з гучним заголовком\nhttp://4vlada.com/rivne/11438\nжурналістку (яка запізнилася) не пускали - все скандал є, навіть і не треба далі займатися справою, що вона й успішно робить - прогавила суддю, провтикала прокурора... а потім подати так начебто вони відмовилися від коментарів ))))
27.10.2012, 08:26 188.230.110.*** Рівнянин
Статтю про Хомка побачив - хоч Ви і порушили закон про вибори, але, тепер, принаймні знімається запитання, що це його замовлення! До речі, таку статтю потрібно було друкувати не в останній день перед виборами, а набагато раніше, думаю, багато хто з кандидатів її купив би...\n\nСтосовно, що \"мене не зачепила брехня Грицака\", то всі вони брешуть, і мене давно це вже не зачіпає, і Осуховський, про пусту декларацію, і про чесність Матчука, і господарництво Хомка, ну і Грицак - про все! І Червонюк про свою опозиційність :))))\n\nАле, все ж таки, Ви не дали кандидатам можливості спростувати усі звинувачення, крім Матчука - це факт!!! Питання того, що Ви не змогли зв\'язатися з кандидатом - це більше Ваша проблема як журналіста, а не їхня, тому що саме через це статті виходять не повноцінними, і упередженими. Дуже легко написати, \"Ми дзвонили, але ніхто не брав трубку\", як то кажуть, \"Хто хоче, той шукає можливості, а хто ні - причини\".
27.10.2012, 01:19 194.44.196.*** Володимир
Рівнянине - ви перед тим як гнати - то уважно б прочитали статті, а то так хотіли нагнати, що дуже неуважно читали. З Осуховським журналістка поспілкувалась в той день, як і фотографувала і запитала в нього і про порожню декларацію і про одружений-неодружений. Уточнюючі питання взнавала по телефону. Із Сиротою не було потреби спілкуватися, бо журналістка спілкувалася напряму з Червонюком і це теж є в статті. А те, що штаб Грицака і Грицак неодноразово ухилялися від спілкування - то це їхні проблеми і їхній вибір (дивно, що вас не зачепило, що пан Грицак говорить неправду про свою партійність і нейтральність). Матчуку телефонували кілька разів і він кілька разів відповідав. Тому давайте все ж факти, а не бла-бла. Про Хомка, портал Четверта влада писав мабуть щонайбільше і посилання я вам дав. Публікація про Хомка ще зявиться, я не робот і не встигаю за 12-годинний робочий день все, що хочу. Мабуть треба менше відволікатись на ваші коментарі без жодного раціонального зерна.
27.10.2012, 00:59 188.230.110.*** Рівнянин
Олег, підтримую повністю!!! 4 влада та Володя Торбіч - це найчесніші журналісти. Я перечитав всі 4 заказушні статті, хто проплатив їх, і написав - є тільки 2 варіанти, або Хомко (бо про нього нема статті), або Матчук (бо про нього єдина стаття позитивна, і він єдиний, з ким, дуже зайняті журналісти, змогли поспілкуватись). Саме на останньому я хотів би акцентувати увагу!!! Принципи незаангажованої та чесної журналістики грунтуються на неупередженому висвітлені інформації, в конфліктній ситуації наданні можливості висловити думку усім сторонам конфлікту, і це правило вчать від інкубатора імені Голубєва, до найвищих навчальних закладів світу, я вже не кажу, що цей постулат прописаний ледь не в кожній декларації про етику і тд.\nТак от, найчесніші журналісти 4влади не знайшли часу, а скоріш за все просто бажання, щоб дати можливість спростувати звинувачення кандидатам!!! Це взагалі нонсенс!!! Навіть телевізійники, які працюють сьогодні на сьогодні за кілька годин встигають взяти коментарі для неупередженого сюжету у будь-кого, і навіть поїхати цей коментар зняти на камеру, а потім ще встигну
27.10.2012, 00:52 194.44.196.*** Володимир
Я так розумію, рівнянине | 188.230.110.*** , що ви прихильник однієї політичної сили і вважаєте, що про неї можна або добре, або нічого. При тому, що ця політсила в принципі і від демократії не відмовляється. Але вона ж не відповідальна за своїх прихильників...
27.10.2012, 00:50 194.44.196.*** Володимир
Олеже (я так розумію, Кордонець)- твоє словоблудство тебе не прикрашає. А твоя спроба оббрехати мене нехай тішить твою совість, якщо вона ще лишилась.
27.10.2012, 00:33 95.69.246.*** Олег
Володя Торбіч та \"всі\" журналісти \"4влади\" (лапки як ніколи тут доречні)в особі того ж Володі Торбіча - це справжні журналісті. Решта всі - продажні шкури, що за гроші готові опублікувати на шпальтах газет свої статті, які \"журналісти \"4влади\" постійно називають \"джинсою\". Один Володя найчесніший і найпрофесійніший журналіст у Рівному знає хто хороший, а хто поганий. Особливо, якщо \"хороший\" про це гарно попросить.
27.10.2012, 00:09 188.230.110.*** Рівнянин
Все з Вами зрозуміло!!! І після цього Ви будете говорити, що ви чесні журналісти???? :))) Серія сьогоднішніх публікацій \"із серії публікацій про п᾽ять основних\" показала справжнє лице \"чесних та незаангажованих\" журналістів \"4 влади\", які навіть до п\'яти порахувати правильно не можуть, і потурають будь-які принципи журналістської етики, я вже не кажу про закони!!!\n\nБРАВО!!!!
27.10.2012, 00:04 194.44.196.*** Володимир
Якщо вам не терпиться, то почитайте серпневу публікацію: http://4vlada.com/analytics/15399
27.10.2012, 00:03 194.44.170.*** Остап
А про Хомка будемо після виборів читати, чи сподіваєтеся що підготує те інтерв\'ю уже з нардепам Хомком?)
26.10.2012, 23:49 194.44.196.*** Володимир
Про передвиборчу агітацію - це до політиків, а не до журналістів. Відкрию вам секрет - журналісти, у якості журналістів, не займаються передвиборчою агітацією. А тим паче журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ
26.10.2012, 23:45 188.230.110.*** Рівнянин
до завершення передвиборчої агітації залишилось 15 хвилин. Де 5 кандидат????

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору