РІВНЕНЩИНА

Шкода від вирубки дерев на Пагорбі Слави у Рівному - понад 100 тисяч гривень

06.05.2014, 12:17      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3301

Ось так виглядав Пагорб Слави з боку вулиці Київської. Шкода від вирубки дерев склала понад 100 тисяч гривень. Скрін-шот Яндекс-панорами

Державна екологічна інспекція у Рівненській області з`ясувала, що шкода від вирубки дерев на Пагорбі Слави у Рівному - 108 916 гривень. 

Так виглядає ділянка наразі. Фото з групи Типове Рівне Вконтактє

Цю інформацію інспекція передала в УМВСУ Рівненської області ще 29 квітня, щоб правоохоронці з`ясували, хто ж власне провів несанкціоновану вирубку дерев, завдавши шкоду довкіллю, і наклали відповідний штраф.

Також вчора рівненським міліціонерам інформацію про несанкціоновані будівельні роботи передали з Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Інспектори виїхали до Пагорбу Слави, склали разом з управлінням містобудування та архітектури відповідний акт про порушення. В інспекції пояснюють, що виписувати наразі штраф вони не можуть, до з`ясування, хто ж веде будівельні роботи. Мовляв, це мають з`ясувати правоохоронці.

В той же час лише вчора прокуратура м.Рівне направила вимогу про долучення до перевірки Державної інспекції сільського господарства Рівненщини. А саме фахівці цієї інспекції мають повноваження, за словами працівників прокуратури, надати офіційний висновок щодо меж захопленої ділянки.

Нагадуємо, вчора близько двох сотень громадських активістів організували пікет самовільного будівництва на Пагорбі Слави. Сюди ж прибули представники міліції, чиновники Рівнеради та депутати. Поки правоохоронні органи та чиновники пояснювали бюрократичні процедури, які заважають оперативно зупинити незаконне будівництво, частина рівнян власноруч зруйнувала кілька секцій самовільно встановленого паркану

Невідома фірма захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі славиЗгідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчуванняЗаступник міського голови Галина Кульчинська стверджувала, що  ППФ «Офіс-дизайн» - це фірма, яка веде будівництво «Набережного кварталу».

Вчора заступник прокурара Рівного Кирил Фомін нарікав, що контролюючі органи (ДАБК, екологічна та сільськогосподарська інспекції) не справляються як слід зі своїми обов`язками щодо контролю незаконного будівництва на Пагорбі Слави. Та як з`ясувалося, не всі інспеції були завчасно долучені прокуратурою до перевірки.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

08.08.2014, 14:00 77.123.15.*** Свобода
хто і коли компенсує завдану шкоду???

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору