РІВНЕНЩИНА

Рівненський нардеп пояснив, звідки у нього з дружиною півтора мільйони гривень готівки

09.11.2016, 19:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3250

Фото із Фейсбук-сторінки партії «Батьківщина». 

Рівненський нардеп Сергій Євтушок у минулому році заробив 240 680 гривень та задекларував на двох з дружиною понад мільйон гривень готівки.

Про це йдеться в електронній декларації нардепа.

Квартира подружжя у Сарнах, площею 112,8 квадратних метрів, перебуває у власності дружини.
А авто Тойота RAV4 2013 року випуску – у власності нардепа.

Також подружжя Євтушків показало свою готівку: Сергій Євтушок задекларував власних 35 тисяч доларів, а в дружини Юлії – 30 тисяч доларів (в перерахунку на гривні за нинішнім курсом – понад півтора мільйони гривень – авт). При цьому, починаючи з 2010 року, Сергій Євтушок працював на чиновницьких керівних посадах: спочатку міським головою Сарн, потім – головою Сарненської ОДА.

Сергій Євтушок з дружиною Юлією задекларували 65 тисяч доларів готівки. Фото з сайту ВСЕ

Сергій Євтушок пояснив «Четвертій владі», яким чином йому і його дружині вдалося відкласти таку суму коштів. Каже, що коли йшов на посаду міського голови у 2010 році, то продав автівку BMW, яка на той час, з його слів, коштувала 60 тисяч доларів. На цю автівку, каже, заробив ще раніше, працюючи на керівних посадах у приватних фірмах. Тепер же залишок саме цих коштів і відображений у декларації. Що ж до готівки дружини, то, за словами, нардепа, їй допомагає її мама:

– Якщо ви сарненських запитаєте, то в моєї дружини – дуже заможна мама, Ніна Ткаленко, яка їй купувала квартири, потім ми їх продавали. В неї був і є, напевно, будівельний бізнес.

А придбати у 2014 році автівку Toyota RAV-4 за третину мільйона гривень народному депутату допоміг вигідний кредит:

– Салон давав дуже вигідну програму, коли сплачуєш готівкою 60 відсотків, а 40 відсотків давали безвідсотковим кредитом у гривнях. На переломі 2014-го року гривня знецінилася, і я зміг заплатити всю суму кредитну.

Декларацію нардепа можна завантажити тут.

Нагадаємо, у 2014 році Сергія Євтушка Президент звільнив з посади голови Сарненської РДА. Пан Євтушок назвав це звільненням через політичні мотиви.

Нагадаємо, «Четверта влада» вже писала про декларації п`яти рівненських нардепів: Олександра Дехтярчука, який хоче ліквідувати телестанцію, найбагатшого народного депутата Рівненщини Василя ЯніцькогоЮрія Вознюка, який не відмовився від матеріальної допомоги за кошт платників податків, «е-холостяка» Олега Осуховського і радикала Андрія Лозового та його атикваріат, елітні колекції і мільйони готівки. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору