Рівненського педофіла засудили довічно

Ілюстраційне фото
Джерело
komeringonline.com

Апеляційний суд Рівненської області засудив до довічного позбавлення волі 33-річного рівнянина Олександра Войцовича. Такого покарання педофіл зазнав за кілька злочинів: вбивство 7-річної Юлі, яку знайшли повішеною у власній квартирі на вулиці Чорновола у січні цього року, розбій та розбещення кількох дівчаток і хлопчиків.

Збоченець входив у довіру дітей, представляючись лікарем, а під наміром “оглянути” жертв малося на увазі вчинення розпусних дій.

Про “лікаря” заговорило все місто, коли ученицю ЗОШ №2 м. Рівного Юлію її мати знайшла повішеною у квартирі. Як з’ясувалося під час слідства, педофіл зустрів дівчинку на перехресті вулиць 16 Липня-Драгоманова і пройшов за нею до її будинку, де під виглядом лікаря вчинив розпусні дії.

У той же день, кількома годинами раніше, він під виглядом лікаря намагався розбестити ученицю 18-ї школи, яка проживає на вулиці Студентській.

Збоченця затримали наступного дня поблизу ЗОШ №11, звідки він встиг викрасти сторінки з журналів з відомостями про четвертокласниць. Саме за інформацією зі шкільних журналів, які зникли і у школі №18 м. Рівного, чоловік вираховував своїх жертв.

Після затримання Олександру інкримінували вчинення умисного вбивства, розбійного нападу, задоволення статевих пристрастей неприродним способом та розбещення малолітніх. Адже за тиждень після взяття його під варту до правоохоронців звернулося близько десятка батьків з заявами про розбещення їх дітей, у тому числі і хлопчиків.

Вину у вчиненні розбійного нападу він визнав частково. А от в інших злочинах зізнався повністю. У судовому засіданні пояснив, що відчувати потяг до дітей він почав ще у 1994-95 роках.

— При призначенні покарання підсудному колегія суддів врахувала тяжкість злочинів, — оголосив суддя Рівненського Апеляційного суду Анатолій Квятковський під час зачитування вироку підсудному. — Обставин, які пом’якшують покарання, не вбачається.

Обставини, які обтяжують, — вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння, настання тяжких наслідків.

Суд засудив Олександра Войцовича визнати винним за статтею 115 (пункти 2, 6, 9 частини 2 Кримінального кодексу України — умисне вбивство малолітньої дитини вчинене з корисливих мотивів з метою приховати інший злочин), частина 4 статті 187 ККУ (розбій), частина 2 статті 156 ККУ (розбещення малолітньої особи) призначити йому покарання за сукупністю злочинів — довічне позбавлення волі.

Рішення Апеляційного суду підсудний може оскаржити у Верховному Суді України.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)