Бедрій Василь Васильович

Джерело
«Четверта влада»

Начальник Управління Служби безпеки України в Рівненській області (2015-2019), генерал-майор (звільнений з посади начальника указом Президента 10.06.2019).

Біографія

Народився 19 жовтня 1965 року у м. Хуст Закарпатської області.

Після закінчення у 1985 році Калуського хіміко-технологічного технікуму Івано-Франківської області, призваний на військову службу. Має вищу юридичну освіту.

Трудова діяльність: 

1985-1987 роки проходив строкову військову службу в Збройних Силах. Ракетні війська стратегічного призначення с. Мишенка Петриківського району Гомельської області (Білорусь).

Практичну військову службу в органах державної безпеки України розпочав з 1992 року.

Упродовж 1992-1998 років пройшов усі службові ланки від рядового оперативного співробітника до заступника начальника відділу УСБУ в Івано-Франківській області.

Починаючи з 1999 року, службовим шляхом пройшов посади в Центральному управлінні СБ України від заступника начальника до помічника начальника Управління внутрішньої безпеки СБ України.

Учасник бойових дій. З червня по жовтень 2004 року перебував у складі миротворчого контингенту в Іраку.

У 2007 році звільнений в запас Служби безпеки України.

2008-2010 роки перебував на посаді заступника начальника Управління податкової міліції м.Київ.

З 2010 по червень 2014 року працював у банківській сфері.

З червня 2014 року поновлений на службі в органах Служби безпеки України.

До серпня 2015 року перебував у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, де у складі Штабу АТЦ при СБУ вирішував питання пов'язанні із обміном військовополоненими.

31 жовтня 2015 року указом Президента України № 609/2015 призначений на посаду начальника Управління СБУ в Рівненській області.

Джерело: «Рівне вечірнє»

Звільнений з посади президентом Володимиром Зеленським 10 червня 2019.

Для «Четвертої влади» Василь Бедрій розповів що з Рівним його наразі (станом на липень 2019-го року) уже нічого не пов'язує. 

Також «Четверта влада» з'ясувала що в період 1988-го року Василь Бедрій служив у Москві (Росія).

Фото «Рівне вечірнє»

Родина 

Сімейний стан: Одружений. Виховує трьох дітей.

Дружина: Бедрій Неля Броніславівна.

Доходи

Декларації працівників СБУ засекречені та вилучені із публічного доступу, всупереч Закону «Про запобігання корупції».

Заробітна плата (включно з преміями, матеріальними допомогами на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань) Бедрія Василя Васильовича за період 2015-2018 років склала:

  • 2015 (вересень – грудень) рік – 88 344 грн.
  • 2016 рік – 275 391 грн.
  • 2017 рік – 309 938 грн.
  • 2018 рік – 437 867 грн.

Інформація з відповіді на інформаційний запит.

Нерухомість, транспорт

У витязі із реєстру речових прав на нерухоме майно бачимо, що Бедрій Василь Васильович є власником будинку у селі неподалік від Києва (дата реєстрації: 28.10.2013). Площа цього житла - 141 кв.м. У власності Василя Васильовича знаходиться і земля під цим будинком.

Для «Четвертої влади» Василь Бедрій розповів що це його дача, яку він будував кілька років.

Бедрій Василь Васильович також є власником автомобіля SKODA SPACEBACK 2018 року випуску. Ціна такого автомобіля на офіційному сайті  SKODA стартує від 416 тисяч гривень. 

Ілюстраційне фото авто SKODA SPACEBACK

Інтерв’ю

– Вам особисто пропонували «кришувати» незаконний видобуток?

– Не заперечую, пропонували. Навіть днями. Більшість пропозицій були у завуальованій формі, але за окремими з них триває документування.

Джерело: rivnepost.rv.ua

Скандали

У 2016 році Апаратом Верховної Ради України Василя Бедрія було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення статті 188-19 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме надання завідомо неправдивої інформації народному депутату України.

Бедрій Василь Васильович не надав народному депутату Остапу Єднаку «інформацію про проведення конкурсу з вибору орендаря скандальної земельної ділянки на вулиці Поповича, 65-А».

У 2016 році суддя Рівненського міського суду Рівненської області Доля В.А постановив цю справу закрити у зв'язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення. В адмінпротоколі не було описано в чому саме полягає неповнота наданої депутату інформації.

Запит стосувався земельної ділянки, яку УСБУ в Рівненській області отримало через сіру схему. Детальніше про цю справу дивіться в розслідуванні: Чому СБУ Рівненщини не помічає «прихватизацію» державної землі на мільйони.

А подробиці приховування інформації в матеріалі: Керівництво СБУ Рівненщини приховує інформацію про свою землю, забудовану багатоповерхівками

Інший скандал виник навколо ще однієї земельної ділянки, яку отримала СБУ: «Генеральська висотка»: у центрі Рівного фірми депутатів-регіоналів збудували елітну багатоповерхівку на землі СБУ.

Ще один скандал виник після розслідування проекту Громадського телебачення «Слідство.Інфо» про майно заступника голови СБУ Павла Демчини, який родом з Рівненщини.

Після того як журналісти «Четвертої влади» допомогли своїм колегам збирати інформацію про майно Павла Демчини на Рівненщині – «Четверта влада» отримала листи з неправомірними вимогами від УСБУ в Рівненській області за підписом Василя Бедрія.

Детальніше про ці вимоги читайте в матеріалах:

Рівненська СБУ вимагає від журналістів-розслідувачів звіт за грантові кошти.

Коротка відповідь рівненському СБУ на ура-патріотичну маніпуляцію.

Фото:

Відео:

Слідкувати за матеріалами «Четвертої влади» за тегом Василь Бедрій 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте