Блокпости, волонтерська допомога, заборона продажу алкоголю: актуальна інформація щодо Рівного та області на 28.02

Станом на 28 лютого на Рівненщині відносно спокійно
Джерело
Скриншот із брифінгу

Втрати ворога – вже понад 5 тисяч людей. А ми розповідаємо, яка ситуація на Рівненщині. На брифінгу вранці 28 лютого голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль повідомив, що попередня ніч минула спокійно і кордон із Білоруссю не порушений. Але розслаблятися не потрібно.

Повітряні тривоги

Коваль нагадав, що жоден сигнал повітряної тривоги НЕ є навчальним.

– Те, що ми маємо спокійну ситуацію в області і ні одна тривога не закінчилася бомбардуванням, – це відмінна робота Збройних Сил України. За це ми щиро дякуємо їм і пишаємося ними, – сказав Коваль.

Переселенці

В область і далі прибувають переселенці. Їх координують та розміщують. Протягом 27 лютого поселили 44 людини. З них п'ятеро залишається до закінчення бойових дій, інші – на одну ніч. Загалом з 24 лютого, область прийняла 182 людини.

Номер для переміщених осіб – 098 505 83 25. Стаціонарний телефон – 0362 400 100

Де потрібна допомога

Діє гаряча лінія в Рівненській обласній військовій адміністрації – 0800 500 078. На неї надійшло 1835 дзвінків. Здебільшого люди пропонували свою допомогу та запитували, чим можуть допомогти. 

Крім того, в Рівному створили волонтерський телеграм-канал, де пишуть про актуальні потреби: https://t.me/volunteer_rivne.

Сили спротиву

Триває набір до підрозділів сил спротиву Рівненської області. Тільки за вчорашню добу до сил спротиву записалися тисячі добровольців, повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Туди можуть записуватися люди, які мають зареєстровану зброю. 

Зареєструватись можна з 11:30 до 20:00 в МПК Текстильник.

Рівне

Міський голова Олександр Третяк сказав, що на всіх ключових напрямках облаштували блокпости.

– Хочу запевнити, що підходи до міста та ключові підходи до міста усі закриті, – міський голова Рівного Олександр Третяк.

Інформаційна гігієна

Віталій Коваль вкотре закликав мешканців Рівненщини користуватися тільки перевіреною інформацією з офіційних джерел і не поширювати фейки.

Спиртне

Міський голова Рівного Олександр Третяк заборонив продаж алкогольних напоїв і речовин на спиртовій основі на час дії військового стану, заборона діє цілодобово.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі – там оперативна стрічка новин про події російсько-української війни

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте