Честь маю: як Князєва прибрали з поста Глави Нацполіції України

На початку серпня Сергій Князєв у Рівному представляв реформу дільничних інспекторів, а до кінця вересня його фактично прибрали з посади
Джерело
«Четверта влада»

Колишній очільник Національної поліції Сергій Князєв став радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на громадських засадах та увійшов до колегії міністерства.

Повідомляє Українська правда з посиланням на сайт МВС.

Нагадуємо, 24 вересня голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що подав у відставку. Джерело «Української правди» пояснювало звільнення Князєва з конфліктом через кадрові призначення. Наступного дня Кабінет міністрів призначив начальником Нацполіції Ігоря Клименка.

Ще раніше, 21 вересня у пункті пропуску «Рава-Руська - Гребенне» між Україною і Польщею затримали Mersedes-Benz із екс-дружиною на той час ще глави Нацполіції Вікторією Князєвою. В автівці перевозили 500 тисяч євро нібито без необхідного декларування.

Сергій Князєв пізніше сказав, що його колишня дружина і він стали об’єктами інформаційної атаки, і пояснив походження готівки. 

Як пише Українська правда, Сергій Князєв розповів, що його екс-дружина працює у будівельній компанії «Атлант». Вона перетинала кордон разом із директором компанії 78-річним Вадимом Каганом.

В автомобілі також були український та європейський партнери директора.

Каган продав за 500 тисяч євро торгівельне приміщення у центрі Києва і віз гроші з собою. Польські прикордонники попросили, крім пред’явлених власником, додаткові документи щодо задекларованих коштів. Кагану довелося показати «ще деякі оригінали», і після цього «інцидент було вичерпано».

Наразі ж міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дякує Сергію Князєву за службу.

– Ми всі пам’ятаємо, що ви зробили для держави на Донбасі, в непрості часи в Закарпатті, в Рівненській області, – каже Арсен Аваков. – Останні соціологічні дослідження показали, що рівень довіри до поліції становить 51% – це заслуга Сергія Князєва особисто в тому числі.

Аваков також запевнив, що рішення про відставку Князєва – це «плановий крок, який не обумовлений негативними факторами та брудною інформаційною кампанією проти офіцера поліції».

Про родину, службу та майно екс-очільника Нацполіції, а тепер радника міністра внутрішніх справ Сергія Князєва можна почитати в докладному досьє.

Нагадаємо, що Сергія Князєва на посаду рекомендувала попередня глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе, яка запам'яталася реформою патрульної поліції.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)