«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user dyrektorka
Заступниця головного редактора АЖР «Четверта влада»

Допоможіть «Четвертій владі» стати кращою: ще три дні до закінчення опитування читачів

Привіт, друзі та подруги, ті, хто зрідка або часто читають «Четверту владу».

До кінця неділі 5 грудня можна заповнити анкету читачів з невеликим опитуванням, якщо ви ще це не зробили. Анкета за цими червоними літерами.

Прошу у вас інвестувати три-п'ять хвилин свого часу.

Навіщо це потрібно нам

Редакція «Четвертої влади» на «Межигір'я-фесті»

Це зворотній зв'язок. Скажімо ви купуєте взуття і воно вам загалом окей, але десь трохи натирає п'яту якщо довго йти. І ви говорите виробнику взуття: а що у вас тут якийсь рубець, може його прибрати і він не натиратиме? Виробник взуття: о, точно, дякую. Корегує виробництво і в результаті і вам добре, й іншим і виробнику, бо збільшилась кількість клієнтів.

Ну і якщо раптом для вас все ок, то немає нічого що обходиться так дешево, а коштує так дорого як вічливість і подяка :) Скажіть щось добре, якщо вам ок.

Повторюся – це все можна зробити в опитуванні за цими червоними літерами.

Ну, і ще воно покаже, скільком із вас ми настільки небайдужі, що не шкода витратити на нас цілих п'ять хвилин :)

Навіщо це потрібно вам

Інформація – це товар. Якщо ви вважаєте, що наш товар достатньо добрий, щоб його споживати, то це опитування – один зі способів стати нам сильнішими і стійкішими, а отже продовжувати виготовляти і давати потрібний вам товар.

Що показують результати опитування на цей момент

Наразі анкету заповнили 226 людей. 94% тих, хто заповнив, вважають наші матеріали відмінними або хорошими (дякуємо за таку оцінку, ми стараємося :)) Не обійшлося у відповідях без хейтерів, але куди ж без них розслідувальній агенції :)

Вірю, що ЧВ працюватиме довго і стабільно. А для цього нам дуже потрібна підтримка, поради і допомога спільноти наших читачів. Давайте разом робити життя у нашій громаді трошки справедливішим. Тож якщо ви – читач або друг ЧВ – заповніть, будь ласка, анкету за цими червоними літерами (це було третє припрошування для тих, хто дочитав сюди і ще вагається :) ).

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте