«Втікати не збираюсь»

Директорка турагентства, яка обдурила рівнян, вийшла на зв'язок

Ошукані клієнти звинувачують Флору Шинкарьову в привласненні кількох сотень тисяч доларів. Ми зв'язалися із жінкою.
Джерело
Фейсбук-сторінка Флори Шинкарьової

Директорку туристичного агентства «Флорія» Флорію Шинкарьову кілька десятків рівнян звинувачують у привласненні їхніх грошей, які вони платили за поїздку за кордон.

За словами потерпілих, директорка привласнила близько 200 тисяч доларів. Однак Флорія Шинкарьова неохоче спілкується як з клієнтами, так із журналістами. Все ж нам вдалося зв'язатися із нею. 

Як поспілкувалися – читайте у матеріалі «Четвертої влади». 

Понад 40 людей стали жертвами шахрайства турагентства «Флорія».

Керівниця Флорія Шинкарьова взяла гроші за путівки, а коли наближався термін поїздки – тур скасовувався. Гроші ж так ніхто й не повернув. Люди бронювали путівки з червня до жовтня. Дехто й досі не може повірити, що в очікувану подорож так і не поїде. 

За шахрайство жінці загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.

Однак Флорію Шинкарьову із правоохоронними органами пов'язує не лише порушення, яке їй інкримінують.

Її чоловік Максим Шинкарьов працює начальником відділу кібербезпеки УСБУ в Рівненській області. Нещодавно він подав на розлучення. Перше судове засідання було призначене на 21 червня. 

«Четверта влада» намагалася зв'язатися із директоркою турагентства по телефону. Але жінка не відповіла. Натомість, ми написали їй у Вайбері. 

Ось, що відповіла Флорія Шинкарьова журналістці стосовно звинувачень щодо обдурення клієнтів:

– Наразі відкрите кримінальне провадження, всі питання будуть дослідженні в ході слідства. Я, в свою чергу, від домовленостей не відмовляюсь.

– У своїх повідомленнях до клієнтів ви пишете, що між вами і туроператором був конфлікт. Можете детальніше про це розповісти що трапилось? – журналістка.

– Шановна Вікторія! Можу сказати одне: майно в Німеччині чи будь-де я не купила, втікати кудись я не збираюсь і наміру такого не маю, зі слідством співпрацюю. Від всіх решта коментарів утримаюсь.

Як повідомили у прес-службі обласної поліції, вже є 26 заяв на загальну суму завданого збитку понад 80 тисяч доларів. 

Під час обшуків у помешканні 38-річної директорки слідчі вилучили банківські картки, документи, чорнові записи та її паспорт громадянина України.

Слідчий Рівненського відділу поліції звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту на паспорт та документацію, яка була вилучена.

Зі слів слідчого у справі, капітана поліції Володимира Карпінського, туроператор TPG також подав заяву про злочин на туристичне агентство. 

– Вона замовила людям місця, але не оплатила їх. Замовлення було на суму 14 тисяч доларів, – розповідає слідчий. 

Ми також зателефонували у компанію TPG. Але по телефону представники туроператора відмовились щось коментувати, попросили написати письмовий запит. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)