Що загрожує дружині полковника СБУ, яку підозрюють у туристичному шахрайстві

Поліція оголосила про підозру за двома епізодами із сорока

Цілком ймовірно, що Флорія Шинкарьова уникне ув'язнення. А після розлучення, якщо стане матір'ю-одиначкою без майна, то може уникнути і повернення коштів
Джерело
Фейсбук-сторінка Флорії Шинкарьової

Керівниці турагентства «Флорія» Флорії Шинкарьовій яка, за свідченнями її клієнтів, присвоїла близько 200 тисяч доларів, повідомили про підозру в шахрайстві. Якщо раніше казали, що їй загрожує від 3-х до 8-ми років, то тепер менше.

За рішенням суду до неї застосували особисте зобов'язання – до винесення рішення у справі вона не має права виїжджати за межі Рівного без дозволу слідчого.

На початку липня рівняни звернулися до поліції із заявами про те, що директорка турагенції «Флора» Флорія Шинкарьова привласнила їхні кошти. Вона брала гроші за путівки, а коли наближався термін поїздки – тур скасовувався. Гроші ж так ніхто й не повернув. Люди бронювали путівки з червня до жовтня. 

Її чоловік Максим Шинкарьов працює начальником відділу кібербезпеки УСБУ в Рівненській області. Однак, він подав на розлучення. Обдурені клієнти переживали, що чоловік може повпливати на слідство.

«Четвертій владі» Флорія Шинкарьова казала, що втікати не збирається. І справді – не втекла.

Як розповіли в поліції Рівненщини, Флорії Шинкарьовій повідомили про підозру за двома епізодами. Їй інкримінують частину 2 статті 190 Кримінального кодексу України:

Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому.

Цей злочин карається штрафом від 850 до 1700 гривень або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

– Їй ще мають повідомити про підозру по інших випадках за цієї статтею, – каже інспекторка відділу комунікації поліції Ольга Олійник. – На суді слідчий просив міру запобіжного заходу – домашній арешт, але суд застосував особисте зобов'язання.

До того ж суд заборонив їй наразі займатися підприємництвом, пов'язаним з діяльністю туристичних агентств.

«Четверта влада» поспілкувалася із слідчим у справі Андрієм Харкевичем. Він розповів, що на рахунки Флорії Шинкарьової наклали арешт. Окрім того, вона не може виїхати за кордон, адже у неї вилучили як український, так і закордонний паспорти.

– Заяв від потерпілих близько сорока. Це приблизно півтора мільйони гривень завданих збитків, – каже слідчий. Не 200 тисяч доларів, про які говорили клієнти.

Ми намагалися зв'язатися із підозрюваною, щоб почути її позицію, але вона не піднімає слухавку. Минулого разу Флорія Шинкарьова казала, що співпрацює зі слідством і від інших коментарів утрималася.

Продовження теми: Дружина полковника СБУ, яку підозрюють у шахрайстві, шукає роботу

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте