Головний лісник Рівненщини не пам'ятає як святкував день народження колишнього шефа в робочий час

Віталій Сухович «не знає і не пам'ятає» як на невідомій Toyota Camry в робочий час приїхав святкувати на день народження колишнього керівника
Джерело
«Четверта влада», архів 2018-го року

«Зі сріблястої «Toyota Camry» виходить начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович. Одягає піджак, бере пакунок і поспіхом прямує всередину», йдеться у розслідуванні Волинського центру журналістських розслідувань «Сила правди».

Головного лісника Рівненщини журналісти помітили 16-го жовтня на дні народженні колишнього керівника Держлісагентства Володимира Бондара. Святкували у ресторані «Явір», що на трасі Луцьк-Рівне на межі Волинської та Рівненської областей.

Віталій Сухович на паркінгу біля ресторану «Явір» 16-го жовтня. Фото «Сила правди»

Віталій Сухович працює у лісовому господарстві з 2002-го року.

Починав кар'єру із бухгалтера в Сарненському лісгоспі. У 2009-му році, очолив «Висоцьке лісове господарство». Навесні 2017-го Сухович пройшов конкурс, а на початку червня того ж року його призначили начальником Рівненського управління лісового та мисливського господарства.

Представляти нового керівника приїжджав на той час заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар, пишуть журналісти «Сила правди».

На той час заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар представив головного лісника Рівненщини Віталія Суховича у 2017-му році. Фото із rivnelis.gov.ua

Віталій Сухович – однопартійєць Володимира Бондаря і депутат Рівненської обласної ради. Вперше туди він потрапив наприкінці 2014-го року за списком Народної партії замість померлого обранця Миколи Зінчука. У 2015-му до ради потрапив знову за списком Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

У розмові із журналістами, Віталій Сухович не зізнався на чиєму авто приїхав і взагалі, не пам'ятає, де він був  у робочий день 16-го жовтня.

– Хотіли уточнити, чи правда, що ви 16 жовтня були на дні народженні Володимира Бондаря? – журналіст.

– А хто вам дав таку інформацію? – відповідає Віталій Сухович.

– Наші журналісти там були і бачили.

– А вони мене знають?

– Так, ви ж публічна особа.

– Ну, я не хочу давати відповідь на це питання.

– Вас бачили на автомобілі «Toyota Camry». Це службове авто?

– В мене немає автомобіля Camry. Я не знаю, не пам’ятаю. В мене особисто немає такої машини, ні службової, ніякої. Може я винаймав, що я один раз в «Яворі» був? Я не знаю, не пам’ятаю взагалі де я тоді був.

У декларації чиновника за 2018-й рік авта марки «Toyota Camry» немає.

Віталій Сухович одружений та має двох синів. Дружина Тетяна має у власності три земельні ділянки (10 соток, 0,49 сотки, 0,96 сотки) та недобудований будинок площею 250 кв.м у Дубровиці.

Також на дружину зареєстровані дві квартири у Рівному (40 кв.м та 82,3 кв.м). Остання придбана у 2018-му році. Ціна в декларації 138 тисяч 977 гривень. 

Сам головний мисливець має землю у Вербівці, Дубровицього району. Її площа 12 соток. 

Два авто, що є у декларації чиновника, зареєстровані також на дружину Тетяну. Це «Kia Sportage», 2013-го року випуску за 308 тисяч гривень та «Peugeot New 3008 HDi 150 AT6 Allure», 2017 року за 910 тисяч гривень. Останнє придбане у лютому 2018-го року.

За 2017-й рік подружжя отримало 624 тисячі 744 гривні загального доходу.

Віталій Сухович працюючи у ДП «Висоцький лісгосп» заробив 159 тисяч 58 гривень там отримав 19 тисяч 113 гривень матеріальної допомоги. Перевівшись на посаду начальника обласного управління лісництва та мисливства заробив 113 тисяч 711 гривень.

Дружина, як приватна підприємиця, заробила за 2017-й 243 тисячі 480 гривень. Серед інших доходів сім'ї вказано прибуток від продажу авта «Toyota Land Cruiser» – 79 тисяч 500 гривень, відсотки з депозиту – 9 тисяч 113 гривень та  компенсація за відсутність харчування дітей – 769 гривень.

За 2018-й рік дружина, будучи приватною підприємицею, заробила 988 тисяч 200 гривень. Зарплата Віталія Суховича за рік склала 211 тисяч 352 гривні. Інших грошових активів не вказано у декларації.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте