Алла Максимчук - усі публікації

Андрій Ткачук – заступник міського голови Костополя. Його 19 липня на новому позашляховику Тойота спіймали за підозрою у нетверезому водінні.

Депутат Рівненської обласної ради від партії «Сила і честь» та її колишній очільник Олександр Данильчук обіцяв скласти повноваження депутата.

За справою ексвикладача Рівненського державного гуманітарного університету Богдана Кир'янчука ми стежили, звідколи у

В липні 2016 року тодішній депутат Рівнеради та забудовник Василь Немеш почав стрілянину, намагаючись завадити поліції провести обшук в одній із рівненських квартир.

Наталію Хомич вперше звільнили із посади начальниці Рівненського Центру надання адміністративних послуг у жовтні 2021-го.

28 липня відбулось засідання по справі щодо нетверезого водіння піарниці Ольги Ферар.

21 липня Рівненський міський суд вирішив узяти під варту чоловіка, який напередодні вчинив розбійний напад на обмінник та застрелив людину, яка стала йому на заваді.

За кілька місяців до повномасштабного вторгнення у Рівному з'явилася спільнота місцевих коміків, які назвалися «Стендап вест».

Наприкінці травня ми писали, як п'яна піарниця Ольга Ферар

Протокол щодо нетверезого водіння помічника судді Березнівського районного суду розглянув Здолбунівський районний суд 12 липня.

Кожна сім'я, яка втратила захисника під час повномасштабної війни, може отримати 15 мільйонів гривень компенсації. Так постановив 28 лютого Кабінет міністрів України.

На початку цього року патрульні у Чернівцях затримали нетверезого полковника поліції та начальника Управління стратегічних розслідувань Одещини