Верховна рада у першому читанні прийняла закон щодо забезпечення прав працівників на особисте та сімейне життя.

Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (із серпня 2019 року). Пройшов під №33 у списку партії «Слуга народу».

Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (із серпня 2019 року).

Народний депутат 9-го скликання Верховної Ради (з 29 серпня 2019 року). Став депутатом у мажоритарному окрузі від партії «Слуга народу».

Сьогодні, третього грудня, на засіданні Верховної ради спікер оголосив, що Дмитро Соломчук звільнений із посади заступника фракції «Слуга народу».

Формально ні погашена судимість за участь у груповому 

Нещодавно набув чинності закон, який дозволяє поліції штрафувати водіїв за неправильне перевезення дітей. Правила про те, як їх слід перевозити, існували й раніше, але штрафів не було.

Сергій Тупальський балотувався до Верховної ради влітку 2019-го від округу на Рівненщині.

Нещодавно ми писали про минуле нардепа від Рівненщини Романа Іванісова. На телеграм-каналі Андрія Портнова оприлюднено вирок у справі слуги народу.

Ми зібрали всю публічно відому інформацію про злочин з минулого, за який засудили офіціанта бару «Гурман» міста Бердянська Запорізької області

За інформацією від Рівненської обласної поліції, протягом перших 9-ти місяців 2019 року на Рівненщині в аваріях шестеро дітей загинуло і ще 117 травмувалися.

Найбільше голосів цього року на конкурсі громадського бюджету набрав п

Без заторів, ризиків потрапити в ДТП і з користю для здоров’я дістатися з одного кінця міста в інший?

Тільки готівкою змушують платити офіціанти у деяких рівненських кафе. Про завжди «непрацюючі» термінали неодноразово писали рівняни на фейсбуку.