Ректор Рівненської духовної семінарії і академії Християн Віри Євангельської.

Сотні тисяч гривень, хабарі в коробках, гучні затримання і – нічого. Українці, напевно, вже звикли до такого сценарію. Резонансні справи хабарників роками відлежуються в судах.

Старша слідча в особливо важливих справах Головного управління Нацполіції у Рівненській області Алла Вертелецька

Начальника відділу військової контррозвідки СБУ з дислокацією у Рівному Юрія Жогла

Журналісти-розслідувачі агенції «Слідство.Інфо» дослідили майно єпископів трьох найвпливовіших церков в Україні та систематизували її в єдиній базі даних

Немає послуг –  немає пацієнтів –  немає грошей. Такий головний алгоритм другого етапу медичної реформи в Україні.

Більше півтора мільйона гривень, десятки тисяч фунтів стерлінгів, сотні тисяч доларів – і це тільки готівка, яку задекларував нардеп Роман Іванісов.

Цього року під час карантину поліцейські Рівненщини склали на 5% більше протоколів про сімейне насильство, ніж минулоріч. У поліції це зростання називають несуттєвим і не пов'язаним із кара

У суботу, 9-го травня, на рівненському сайті «РадіоТрек» опублікували авторську колонку, підписану псевдонімом Костя Культреґер.

1 квітня – день, який мав стати поворотним для пацієнтів багатьох лікарень.

З 11-го травня уряд послабив деякі правила карантину.

Міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці у фейсбуку показав фото платних камер у Київському слідчому ізоляторі. Це новий екпериментальний проєкт міністерства.

Наприкінці квітня у Рівному троє патрульних о 12 ночі затримали водія, вдягнули на нього кайданки і завезли на задній двір приміщення обласної ради.

Розлучення, мільйонні статки, Словаччина, США і приховування майна.