Хто лідирує у Рівному: результати двох екзитполів

За результатами двох екзитполів ймовірні кандидати на виборах міського голови Рівного в другому турі можуть бути такими: Шакирзян-Коваль, Шакирзян-Третяк, Коваль-Третяк
Джерело
Колаж «Четвертої влади» на основі власного фото і фото з фейсбук-сторінок кандидатів

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. За результатами двох екзитполів, проведених у Рівному, у другий тур виборів міського голови проходить Віктор Шакирзян (партія «Рівне разом»), а також Віталій Коваль («Слуга народу») або Олександр Третяк («Європейська солідарність»).

Дивіться більш точні попередні результати виборів: Попередні результати виборів у Рівному: порахували протоколи із близько 90% дільниць

Наразі у Рівному презентували результати двох екзитполів: соціолог Олександр Субот організовував опитування на замовлення телеканалу «Сфера ТВ». А соціолог Роман Микитюк – опитування на замовлення телеканалу ITV.

Телеканалу ITV належить до сфери впливу партії «Рівне разом», на каналі чимало політичних ефірів також мали партійці «Європейської солідарності», а «Сфера ТВ» на цих виборах мала найбільше політичних ефірів з рекламою чи прихованою рекламою «Слуги народу».

Дивіться: Хто такий Віктор Шакирзян

Дивіться: Хто такий Олександр Третяк

Дивіться: Хто такий Віталій Коваль

Дивіться: Перші номери у списках партій в Рівненську міську раду: хто ці люди

Опитування на замовлення «Сфера ТВ»

В межах цього екзитполу опитали 1 784 виборців у Рівному на виході з виборчих дільниць. 30 дільниць приблизно по 60 осіб (по 5 дільниць з кожного округу).

– На деяких до 60-ти не дотягнули через низьку явку, – розповідає «Четвертій владі» організатор опитування Олександр Субот. – Похибка для значень близьких до 5% – 1,2%, 10% – 2,0%, 25% – 3,5%.

Результати екзитполу по Рівному, який провела соціологічна група Олександра Субота:

Опитування на замовлення телеканалу ITV

В ході дослідження опитали 2301 виборців на виході з 30 виборчих дільниць, відібраних випадковим чином. Методика передбачала опитування кожного 5-го
виборця. Організовувала опитування соціологічна група «Вибір» під керівництвом Романа Микитюка.

Похибка дослідження – 2,8%.

Ось результати цього цього екзитполу:

Якщо результати виборів будуть близькі до результатів цього екзитполу, то розподіл депутатів у Рівнераді буде такий:

За інформацією голови обласної ТВК Василя Куриласа, у Рівному на вибори прийшли 62 тисячі 336 виборців. Тож явка виборців тут склала 34,41%. 

А у Рівненській області проголосували 331 тисяча 826 виборців. Явка –  39,37%.

Слідкуйте за місцевими виборами за тегом: Вибори 2020


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» за цим посиланням. Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте