Антоніна Торбіч - усі публікації

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) підтримав аргументи рівненських журналістів і визнав, що Центральна виборча комісія неправомірно відмовила в наданні інформації 12 років тому.

Роман Тишкун – колишній начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради.

Рівнерада дозволила комунальному підприємству «Рівнеелектроавтотранс» взяти кредит на 60 мільйонів, щоб купити 20 маршруток.

Марина Кузмічова у понеділок, 18 вересня, звільнилася з посади заступниці міського голови Рівного.

На той час мер Рівного Олександр Третяк заявив у суді про важливу нараду в Києві, щоб

Керівнику департаменту економічного розвитку Рівнеради Володимиру Липку повідомили про підозру у злочині – службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам.

Міський голова Рівного Олександр Третяк вкотре потрапив у скандал через свої дискримінаційні висловлювання.

У ніч з 14 на 15 червня у Рівному горіла автівка, яка належить творцю анонімного телеграм-каналу «Штірліц» Владу Ісаєву. Поліція Рівненщини розслідує підпал.

«Допоможіть розшукати 21-річну рівнянку, яка не вперше зникає з дому... Надійшло повідомлення 34-річного жителя Рівного, що десять днів тому вчергове зникла його 21-річна співмешканка...

Як уже писала «Четверта влада», ще 20-го лютого 2023-го року Рівненський окружний адмінсуд зобов'язав Рівнераду оприлюднити інформацію про імена посадовців, які отримали

Рівненська міська рада готує звернення до Міністерства юстиції, щоб скасувати реєстрацію права власності на кіоски, зведені навпроти «Сільпо» на вулиці Київській у Рівному.

Рівненська обласна прокуратура доручила Управлінню стратегічних розслідувань Національної поліції ознайомитися з публікацією «Четвертої влади» та скласти протокол за фактом, ймовірно, незак

У грудні 2022-го року Департамент економічного розвитку Рівненської міськради закупив продукти до пунктів незламності та обігріву.

До річниці звільнення Бучі з-під російської окупації радимо нашим читачам подивитися фільм-розслідування «Буча-22», який зробила команда розслідувачів Суспільного мовника.