Антоніна Торбіч - усі публікації

Рівне прощалося із двома захисниками-бійцями Сил спеціальних операцій: 26-річним Олександром Куликом та 21-річним Владиславом Гудачеком.

Війна росії проти України забрала і продовжує забирати життя багатьох захисників та цивільних.

Сьогодні Рівне прощалося із двома захисниками, які віддали життя за Україну. Бійці загинули в один день на Луганщині.

Сьогодні рівняни, зі сльозами і на ставши на коліна, проводжали в останню путь 23-річного військового Назара Небожинського. Віддати шану захиснику України прийшли сотні рівнян.

28 лютого на Рівненщині заборонили продавати алкоголь на час воєнного стану. «Закон є закон. І він один для всіх.

Нещодавно ми писали про шахрайську схему у фейсбуці: рівнянам зламували стор

Касир рівненського мінімаркету на вулиці Київській прив'язав підлітка до стовпа стрейч плівкою, після того як запідозрив хлопця у крадіжці солодкої води. Вода коштує 21 гривню.

65 автівок вилучили на Рівненщині у водіїв, які були за кермом напідпитку або під наркотиками.

Вже кілька днів підряд рівнянам, як і мешканцям інших областей, приходить у месенджер повідомлення від їхніх знайомих зі словами «Tse ty na video??» і гіперпосиланням.

Дерибан «церковного гектару» землі у Рівному розпочала міська рада минулого скликання, віддавши землю без конкурсу недобросовісному забудовнику.

30 грудня депутати Рівнеради проголосували за продаж без конкурсу «Будинку побуту». Зробили це за сірою корупційною схемою.

Вже 30-го грудня Рівне може втратити нерухомість, яка щороку приносить місту мільйони гривень доходу. «Будинок побуту» депутати Рівнеради фактично готують передати у приватну власність, про

Спочатку рівненські, а потім хмельницькі поліцейські затягнули справу фальсифікатора на користь «Набережного кварталу»