Антоніна Торбіч - усі публікації

Як уже писала «Четверта влада», ще 20-го лютого 2023-го року Рівненський окружний адмінсуд зобов'язав Рівнераду оприлюднити інформацію про імена посадовців, які отримали

Рівненська міська рада готує звернення до Міністерства юстиції, щоб скасувати реєстрацію права власності на кіоски, зведені навпроти «Сільпо» на вулиці Київській у Рівному.

Рівненська обласна прокуратура доручила Управлінню стратегічних розслідувань Національної поліції ознайомитися з публікацією «Четвертої влади» та скласти протокол за фактом, ймовірно, незак

У грудні 2022-го року Департамент економічного розвитку Рівненської міськради закупив продукти до пунктів незламності та обігріву.

До річниці звільнення Бучі з-під російської окупації радимо нашим читачам подивитися фільм-розслідування «Буча-22», який зробила команда розслідувачів Суспільного мовника.

Голові Вербської територіальної громади Камілі Котвінській подарували автомобіль.

Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол (уточнення:

На Рівненщині перевіряють посадовців двох територіальних громад, чи заволоділи вони чужим майном, використовуючи своє службове становище. Усе через закупівлю генераторів.

За два перші місяці 2023-го до місцевих бюджетів Рівненщини надійшов понад 1 мільярд 741 мільйон гривень власних доходів.

391 компанія та 5 тисяч 72 підприємці зареєструвалися у Рівненській області за 12 місяців воєнного стану.

З початком повномасштабного вторгнення відкритої інформації суттєво поменшало, в тому числі й у сфері закупівель.

Ми отримали документ, в якому вказано якими насправді мали бути цукерки, що їх закупляли за мільйон гривень для дітей переселенців на Рівненщині.

Співробітниці управління Служби безпеки України в Рівненській області, яка виправдовувала війну росії проти України та заперечувала збройну агресію росії, повідомили про підозру у злочині.

Здолбунівська міська рада закупила 172 генератори для двох військових частин на загальну суму 25 мільйонів 600 тисяч гривень.