Так зване «вуличне радіо» лунає на зупинках Рівного два роки. «Четверта влада» вже

Судді Олександрі Жуковській Вища кваліфкомісія суддів знову не дала рекомендацій для призначення суддею Дубенського міськрайонного суду.

Сьогодні вночі, 5-го листопада, о 02:35 в парку Шевченка горів ресторан «LION».

Відтепер люди, які мешкають поза Рівним, а також ті, хто живуть у Рівному, але не зареєстровані тут, муситимуть платити за освітні та медичні послуги в місті.

Верховна Рада ухвалила закон про зміни до Кримінального процесуального кодексу, які мали би остаточно зняти депутатську недоторканість.

Законопроект про незаконне збагачення (#1031) Верховна Рада не поставила сьогодні на голосування. Питання зникло, хоч і передбачене у порядку денному.

До 1-го жовтня 2019 року триває голосування за проекти громадського бюджету Рівного.

До 1-го жовтня 2019 року триває голосування за проекти громадського бюджету Рівного. Кожен рівнянин віком від 18-ти років може проголосувати не більше, ніж за 3 великих та 3 малих проекти.

Олег, ще до того як навчитися читати – навчився рахувати до тисячі. Ще до школи. Дуже хотів йти у школу і йшов у перший клас із радістю. За місяць радість зникла.

Народні депутати 283-ма голосами ухвалили у першому читанні проект закону №1010 щодо викривачів корупції,

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект, який може перезапустити реформу системи правосуддя в Україні.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Реакція на журналістське розслідування про наслідки міліцейської системи для пересічних людей

12-го серпня розпочнеться відбір на посаду продюсера Рівненської філії Суспільного. Документи від кандидатів прийматимуть до 23-го серпня.