16-го листопада на фейсбук-сторінці кандидата на міського голову Рівного 

Штаби партій та кандидатів на міського голову прозвітувалися скільки вони витратили на вибори. Для цього подали фінансові звіти в територіальні виборчі комісії.

Десять територіальних одиниць Рівненщини віднесуть до «червоної» зони.

Сьогодні, 8-го листопада, о 19.00 Восьмий апеляційний адміністративний суд (знаходиться у Львові) вирішуватиме чи потрібно перерахувати всі голоси виборців Рівного.

Вчора, 6 листопада, Рівненська обласна територіально-виборча комісія оприлюднила результати остаточного підрахунку голосів виборців.

До Рівненської районної ради проходять 8 партій. Про це свідчить підрахунок ста відсотків електронних версій протоколів.

За результатами паралельного підрахунку голосів, який зробили в обласній партії «Європейської Солідарності», в Рівненську обласну раду проходять 8 партій.

Конституційний суд зняв відповідальність з багатьох корупціонерів у країні

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Сьогодні попередні результати підрахунку голосів оприлюднили в рівненській організації «Європейської солідарності».

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори.

Передвиборчий період виявився переломним для рівненських телеканалів. Два з них змінили власників.

29-го вересня Рівненський окружний адміністративний суд відмовив партії «Пропозиція» у спробі оскаржити рішення Сарненської міської територіальної виборчої комісії (ТВК).