Земля на халяву. ч.1: черга, якої немає

Джерело
«Четверта влада»

У циклі програм «Земля на халяву» (вийшли в ефір у березні-квітні цього року) журналістами Агентства висвітлено ситуацію навколо отримання безкоштовних земельних ділянок під індивідуальне будівництво в Рівному і з’ясовано, що не існує офіційної черги на земельні ділянки.

Внесення рівнян у земельні списки Управлінням земельних відносин Рівненського міськвиконкому немає жодної юридичної сили.

Окремі депутати, чиновники та їхні родичі (зокрема голова обласної ради Олександр Данильчук, керівник Рівненського УСБУ Юрій Крапівін, дочка депутата міської ради від фракції НСНУ Володимира Рабінюка, батько депутата Рівнеради від фракції НСНУ Ігоря Мічуди, депутат Рівнеради від фракції НСНУ Василь Харковець) вже отримали безкоштовні ділянки в Рівному без жодних черг, в той час, як громадян продовжують «ставити» в неіснуючу земельну чергу.

Редактор: Володимир Торбіч

Журналісти: Володимир Торбіч, Роман Мартин, Антоніна Торбіч

Оператор: Валерій Мартинюк

За програму «Земля на халяву: черга, якої немає» журналісти Рівненського агенства журналістських розслідувань отримали нагороду за «Краще журналістське розслідування чи авторську публікацію з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України» 2008 року.

Дивіться також:


Програма була створена за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте