Любов Романюк погодилась очолити управління транспорту Рівного

Любов Романюк потрапила до Рівнеради разом з партією Рівненський громадський контроль
Джерело
«Четверта влада»

Цю інформацію депутатка міської ради підтвердила Суспільному особисто. За словами Любові Романюк, про своє рішення вона уже повідомила мера і той відреагував схвально.

Про це повідомляє UA:Рівне.

Нагадаємо, 25-го липня на сесії Рівнеради, коли обраниця озвучувала проблеми у транспортній галузі, в тому числі і щодо доїзду до мікрорайону Золотіїв, Володимир Хомко публічно запропонував їй очолити управління замість багаторічного начальника Віталія Миронюка. Адже останній наприкінці вересня іде на пенсію.

При цьому мер, звертаючись до депутатки, сказав: «Кажу при камерах: я вам даю повний карт-бланш, можете робити з транспортною галуззю міста все, що вважаєте за потрібне. Але несете за це відповідальність». Над пропозицією щодо нової посади Любов Романюк тоді пообіцяла подумати.

На питання Суспільного, за що планує першочергово взятись на новій посаді, Любов Романюк відповіла, що вже вивчає позитивний досвід у транспортній галузі інших українських міст, аби зрозуміти, що із цього можна впровадити у Рівному.

Біографічна довідка із сайту Рівнеради

Романюк Любов Володимирівна народилася 11 серпня 1981 року у Рівному. Громадянство України.

Освіта

У 1998 році закінчила з відзнакою державну загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №21 м.Рівного.    

Протягом 1998-2003 років навчалася у Рівненському інституті слов’янознавства Київського Славістичного Університету. Факультет – міжнародні відносини слов’янських країн. Спеціальність – міжнародна інформація. 

2003 рік – отримала диплом з відзнакою про повну освіту за спеціальністю “зв’язки з громадськістю”, переклад (англійська, польська) та здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної інформації. 
     
Трудова діяльність

1998-2003 рр. – інженер зі збуту на ТзОВ «Влад».

2003 рік – рекламний агент ПАТ «Бліц-Інформ». 

Вересень 2003 – квітень 2010 рр. – редактор відділу газети «Рівне-Ракурс» ІРА «Ракурс», випусковий редактор газети «Вісник ДП «ПрикарпарЗахідтранс».

Позаштатний журналіст газети «2000».

Травень 2010 – Квітень 2013 рр. – головний редактор видавничої групи «Ракурс».

З 2013 року по 2018-й – головний редактор, директор газети «Рівненська правда», ТОВ «МЕДІАВЕКТОР».

У 2018-му, згідно з декларацією, працювала в КП «Рівненське обєднання парків культури та відпочинку» та КП «Міськсвітло» Рівненської міської ради, отримувала соціальну допомогу в Рівненському міському центрі зайнятості.
     
Громадська робота

Під час навчання в інституті була волонтером Волинського ресурсного центру, учасником проекту Молодіжна міська рада.

З 2008 року була членом Громадської ради при УМВСУ в Рівненській області, членом Громадської ради при Рівненському міськвиконкомі, членом Громадської ради про Держкомземі у Рівненській області. 

Член Національної спілки журналістів в Рівненській області.

Заміжня. 

Чоловік – Романюк Віталій Васильович. Син – Романюк Олександр Віталійович. Донька – Романюк Зоряна Віталіївна.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)