«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user dyrektorka
Заступниця головного редактора АЖР «Четверта влада»

Моніторинг, SMM та підтримка розслідувань: три гарні новини «Четвертої влади»

Так на тренінгу з моніторингу та оцінки, разом з колегами з інших центрів розслідувальної журналістики, вчилися визначати індикатори результативності проектів. Фото ІРРП

А в «Четвертої влади» – три класні новини, якими хочемо з вами поділитися.

Перше – взяли участь у черговому тренінгу в межах проекту Інституту розвитку регіональної преси зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики. Тренінг стосувався моніторингу та оцінки як окремих проектів організації, так і усієї нашої діяльності й розвитку загалом.

Результат тренінгу вийшов дуже практичним. «Взяли на олівець», а насправді в гугл-таблиці, показники діючих проектів, які спланували досягнути, розпланували обсяг роботи на кожен день, щоб наближення звіту за проектами не кидало в холодний піт, а було лише плановою рутинною дією :).

Друга гарна новина – представниця редакції візьме участь у 3-денній школі соціального медіамаркетингу (SMM) від ІРРП «І словом, і лайком: як зробити важливий контент сильним» (а конкурс на місце учасника був майже 1/10).

Усе заради того щоб наші розслідування та публікації мали більший вплив і допомагали робити життя у нашому місті та області більш справедливим :)

І третє – ми отримали підтримку від фонду National Endowment for Democracy (NED) для проведення та оприлюднення журналістських розслідувань. Проект стартував ще 1 вересня. Так що чекайте на нові важливі публікації та викриття.

З результатами нашої попередньої роботи ви завжди можете ознайомитися в розділі «Звіти».

А підтримати нашу діяльність – ось тут. У нас є потреба в ремонті техніки, яка поламалася у трагічному ДТП. Зокрема, ремонт фотоапарату та камери потребує близько 6-ти тисяч гривень. Ці кошти НЕ закладені у бюджет проектів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)