Нові укриття, вимога вимикати рекламні вивіски вночі: що нового у Рівному

Міський голова Рівного Олександр Третяк

Міський голова Рівного Олександр Третяк звернувся до рівнян. Оприлюднюємо тези з його звернення.

Про нові укриття

У Рівному відкрили понад 30 додаткових укриттів, які були на балансі Фонду держмайна.

– Є рішення військової адміністрації про їхнє примусове відкриття, щоб громада могла ними користуватися, а не вони були зачиненими, – каже посадовець.

Сьогодні ці укриття розчищатимуть комунальні служби. Щоб допомогти облаштувати укриття, просять долучитися волонтерів. Збір – о 10.00 біля Народного дому.

Посадовець також звернувся до голів ОСББ, які відповідають за об'єкти укриття, з проханням подбати щоб в укриттях були медики. Також потрібно подбати, щоб в укриттях була вода і теплі речі.

Раніше ситуація зі сховищами та укриттями в Рівному була така.

Про волонтерський штаб

У Рівному діє штаб волонтерської благодійної підтримки.

Штаб знаходиться в Народному домі. Сюди можна і варто приносити речі першого вжиту для допомоги переселенцям. Також є потреба у бронежилетах та кевларових шоломах для захисників, територіальної оборони.

Міський голова також звернувся до благодійних фондів, щоб вони допомогли залучити захисне спорядження для захисників.

Про освітлені вивіски вночі

У Рівному вимикають вуличне освітлення на період нічної пори і комендантської години. Рівнян закликають максимально вимикати світло і  в будинках. 

Сьогодні поліція відпрацьовуватиме ввечері освітлені рекламні вивіски. 

– Якщо власники брендів, реклами не вимкнуть освітлення на своїх спорудах, то поліція сьогодні в примусовому порядку, в режимі воєнного часу вимикатиме тими методами та засобами, які будуть можливими, – попередив посадовець.

Про інформування квасилівчан

В міській раді та поліції працюють над тим, щоб квасилівчани почувалися в безпеці. Автомобіль поліції постійно перебуватиме в селищі, за потреби, сповіщатиме в гучномовці про повітряну тривогу.

Про загрозу мародерства

Якщо хтось виїхав за межі міста на тиждень-два, то варто попросити сусідів, щоб вони забирали пошту з поштових скриньок.

– В ці дні можуть з'явитися шахраї, мародери, котрі будуть відслідковувати: якщо немає господарів вдома, або поштові скриньки не забираються, це сигнал того, що людей немає вдома, – нагадує посадовець. – Тому ваш будинок може бути під потенційною загрозою

Тероборона

Записатися в лави територіальної оборони можна за адресою вулиця Грабник 2.

За інформацією комбрига Олександра Цися, минулої доби до сил територіальної оборони Рівненщини вступила понад тисяча людей.

Оперативні новини про стан справ з російською агресією дивіться на телеграм-каналі «Четвертої влади»: https://t.me/chetvertavlada 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте