«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Reva
голова правління БФ «Скарбниця Надії»

Пішла до сина: померла мама рівненського Героя Небесної Сотні

Мама Таня пішла до Сина-Героя

Я спочатку дивувалась чому Тетяну Храпаченко називають «мама Таня». А потім після особистого знайомства зрозуміла – її енергії та любові вистачає на всіх. Про всіх вона все знає, про всіх хвилюється, всіх дівчат хоче гарно видати заміж. 

Дякую всім людям, які допомогли збирати кошти мамі Тані на лікування. Ми знали що все безнадійно, але спробували допомогти. Страшний рак прошив внутрішні органи Тетяни так само як куля снайпера її сина Сашка. Але всі разом ми вкрали в того раку трохи часу.

Ви подарували їй кілька місяців життя. Ви допомогли здійснити її мрію піти на День народження 50 років до церкви. Остання наша зустріч була в грудні в вона сказала: «Я готова прихилити небо перед тими людьми, завдяки яким я зараз жива» - це подяка для кожного з вас.

Дякую мамі Тані і дяді Володі за знайомство з вашою неймовірною родиною. Ваш дім - місце світла, місце куди хочеться повертатися і заряджатись теплом.

Дядя Володя, прошу Вас. Тримайтеся. І тримайте світло у вашому домі щоб люди могли там зігріватися. 

Зазвичай під такими повідомленнями пишуть «спи спокійно, любий друже». Але - ви вірите в те, що мама Таня буде спати там на небесах поруч зі своїм Сашком?

Я – не вірю ні секунди. Вже бачу яких чудес вони там натворять.

Вічна Вам пам'ять і Царство Небесне.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте