«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

«Помста придурків» і один міський голова

Є такий фільм: «Помста придурків». Вже не пригадую про що він, але назву запам'ятав.

Про що це я? А, так ось, мер одного колишнього райцентру на Рівненщині, так зобидився на журналістів «Четвертої влади» і на мене особисто за запити і викривальні матеріали, що вирішив організувати щось типу чорного піару.

Політтехнологія, яку не вперше застосовують проти журналістів і громадських активістів різні корупціонери від влади і наколовладних тусовок.

Проти «Четвертої влади» теж не раз пробували застосовувати різні фріки – колишній радник голови ОДА Муляренка, партійці Ляшка, адвокат зі схеми забудовників... От тепер повіяло від «європейсько солідарного» мера ексрайцентру.

Ну але який мер, такий і чорний піар :)) Одразу зрозуміло звідки вуха торчать.

Спочатку спробували у волинському медіа закинути трохи брехні і маніпуляцій – не вдалося. Потім почали слати запити «Четвертій владі» як неналежному розпоряднику і питати звідки гроші. Не вистачило кмітливості глянути на сайті, де всі наші звіти з 2015 року, то ми підказали, що ось тут.

Тепер мені скинули, що ця братія створила фейсбук сторінку з маніпуляціями, брехнею і плітками на тему наших публічних звітів.

Наприклад, ось почали з правди і закінчили брехнею, в кращих традиціях раша-пропагандистів: «Друзі, надходження Агенції НЕЗАЛЕЖНОГО інформаційного агентства за 2021-й рік складає 3 058 503, 08 грн. Як Вам сума? Непогано, так? А скільки з цих грошей пішло до бюджету? УВАГА!!! 0 грн 00 коп. Ось так «чесна редакція» працює над розвитком справедливого суспільства без корупції».

Або таке: «Для наведення у своїх публікаціях точних цифр та непотрібної статистики, журналісти «Четвертої влади» надсилають сотні запитів до органів місцевого самоврядування та державних установ, чим і блокують їх роботу під час війни».

Одним словом, цей примітивізм поки що мене веселить) Але ми на всякий випадок документуємо всі ці спроби і складаємо в папочку з написом «ч.3 статті 171 КК України – Вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю вчинені службовою особою з використанням свого службового становища або за попередньою змовою групою осіб».

А, ну і робіть щось із тим, хто у вас монтує фотки (нижче зразок), ну не можна ж так криворуко це робити :) Я розумію, що місто не може знайти ні фахівців із боротьби зі цвіллю в школах, ні фахівців у законі про доступ до публічної інформації, ні фахівців у сфері теплопостачання, ну але не знайти людину, яка вміє елементарно працювати у фотошопі...

Всім добра) Крім рашистів, злочинців і корупціонерів. Ну і всіляких невігласів у владі.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте