«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user juriidiuh
керівник бюро дизайну та комунікацій DUIH

Порошенко у Рівному і агітаційний прийом «Я з народом»

Як би відзначив Роман Микитюк, вчора Порошенко у Рівному добре відпрацював агітаційний прийом «Я з народом». Говорив з людьми, брав їх за руки, випромінював позитив і впевненість, ходив по вулицях, пив чай у сільській раді. Люди в свою чергу селфелись з ним, як з якоюсь зіркою. 

Що важливо, значна частина цих людей (особливо на вулицях і під собором) не були зігнаними спеціально бюджетниками. Тобто вони щиро реагували на таку поведінку політика.

Але з політтехнологічної точки зору тут важливий ще один психологічний прийом – Порошенко таким чином показує своїм критикам – «Дивіться. Попри ваші слова, гучні викриття, мальдіви і офшори – народ мене не ненавидить.

Навіть більше посміхається і тисне руку, фотографується. А не боюся дивитися людям в очі після 5 років президенства».

І ще вчора гарант фактично безкоштовно зайняв весь медіапростір. Не тільки ЗМІ, а cоціальні мережі. Всі навіть трохи призабули про Зеленського. І як від нього всім «пригорає». Кхе кхе ))

І в цих прийомах немає жодної новизни, це робота по книжці з політичних технологій. Але вони ефективні зараз. Питання що ж придумають штаби інших канидатів? Чим будуть дивувати?

Ще одне питання, що заважає іншим кандидатам особливо опозиційним, ліберальним Гриценку і Садовому проводити тисячі таких зустрічай і особисто обійняти ледь не кожну активну людину.

Ніби то нічого, але чомусь вони так і не використали до цього моменту цю можливість. Що дає можливості для спекуляцій з боку порохоботів «Типу ці ліберали дуже далекі від народу». Підтягуйтесь вже чи шо?

І звісно цікаво буде побачити симетричну відповідь Тимошенко, яка запам'яталась під час візиту в Рівне лише виставленими в шеренгу наметами з її фейсами. Час уже Юлії Володимирівні включатися, бо забудуть же зовсім.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)