Здолбунівчани, які другу годину чекають на президента, заколядували

Відео

Чекаючи кілька годин на Порошенка, здолбунівчани заколядували
Джерело
«Четверта влада»

Сьогодні Президент Петро Порошенко відвідує Рівненщину, щоб закріпити свій успіх перед виборцями, демонструючи їм Томос про автокефалію та утворення Православної Церкви України.

Рівнянам першим показали Томос

Спочатку відбулася святкова літургія у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне. Томос урочисто внесли у собор і розмістили біля «царських врат».

Фото прес-служби Рівненської ОДА

Глава держави привітав присутніх у храмі з Різдвом Христовим і наговорив ще різних пафосних речей про «Божий дар», історичний момент і... самі оцініть:

– Це те, про що молилися і мріяли покоління українців з самого першого дня хрещення України-Руси святим рівноапостольним князем Володимиром. Українці мріяли отримати від Матері-Церкви автокефалію.

– І 333 роки тому, коли на українську церкву було одягнуто московське ярмо, всі ці роки покоління українців молилися, щоб Господь послав нам незалежність, автокефалію помісної церкви.

Президент відзначив, що Рівненщина першою отримала змогу побачити Томос про автокефалію ПЦУ, який «ще вчора був скріплений підписами всіх членів Синоду Вселенського Патріархату, а сьогодні він вже повернувся в Україну». 

Окремо Президент подякував екс-очільнику Української Православної Церкви (КП) Філарету. А Філарет вручив Порошенку орден святого апостола Андрія Первозваного.

Частину зустрічей закрили від преси

Рівне вечірнє пише, що спершу на богослужіння запрошували всіх, а потім відібрали, за даними журналістів, лише «надійних» вірян. Біля собору поставили «рамки».

Окрім того, вчора журналістам запропонували відвідати зустріч президента із головами ОТГ, райрад, сільських рад, підприємцями та бюджетниками області в обласному драмтеатрі. Говорили, що на зустріч взагалі зможе потрапити кожен.

Проте вже за кілька годин журналістам, які акредитувалися на подію, повідомили, що зустріч буде закритою для преси. Не пустять туди і «сторонніх». 

Як кажуть у Рівненській ОДА, ідея не їхня, а столичної команди президента.

Після молебну Петро Порошенко дав можливість рівнянам поселфитися із собою.

Фото прес-служби Рівненської ОДА

Здолбунівчани, в очікуванні, заколядували

Відвідавши ще кілька заходів, зокрема Клеванський госпіталь ветеранів війни, Порошенко поїхав у Здолбунівський будинок культури, де на нього чекали вже кілька годин. 

Чекаючи Президента, люди заколядували:

Після цього Петро Порошенко має виступити на закритій для преси зустрічі з головами ОТГ, райрад, сільських рад, підприємцями та бюджетниками в Рівненському облмуздрамтеатрі.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте