Про рівнянина, якого рекомендували до Вищого антикорупційного суду

Микола Глотов поки не хоче говорити про конкурс до Вищого антикорупційного суду
Джерело
«Четверта влада», архів 2013 року

Рівненського 34-річного адвоката та правозахисника Миколу Глотова обрали серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Однак, коментарів із цього приводу він не дає «з етичних міркувань».

6-го березня Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду (ВАС).

Про це з посиланням на засідання ВККС повідомляє Центр протидії корупції.

27 із них працюватимуть суддями Вищого антикорупційного суду, 12 – суддями апеляційної палати.

Далі список із 39-х переможців передадуть Вищій раді правосуддя (ВРП, – авт) для співбесід, яка, в свою чергу, має внести подання президенту про призначення суддів.

ВРП має право відмовити у призначенні будь-якого кандидата. Після подання президент має 30 днів на призначення суддів.

Одним із кандидатів до апеляційної палати Вищого антикорупційного суду став рівненський адвокат Микола Глотов. Проте спілкуватися на цю тему не хоче.

– Наразі результати – це попередні, це рекомендація Вищій раді правосуддя, попереду ще, які мінімум, засідання Вищої ради правосуддя, після якого проводиться співбесіда, і вже якщо буде така велика честь – подати подання по мені на Президента.

– З цього питання коментарів не даю з етичних міркувань, саме через те не маю права давати, якщо буде указ, тоді прокоментую, – каже він.

– Чому Ви вирішили стати суддею? – журналістка.

– Я на цьому етапі не мав би цього говорити, ви мене можете вибачити, але дочекатися все таки проходження співбесіди, на цьому етапі я б просто не хотів допускати порушення певні етичні.

За словами Миколи Глотова він зараз займається поточною роботою, яка пов’язана із виборами.
 
Згідно із декларацією Миколи Глотова за 2017-й рік, він має квартиру у Квасилові на 53,1 кв.м. Разом із дружиною володіє ще однією квартирою у Рівному на 68,6 кв.м. 

Їздить адвокат на Кіа Ріо 2017 року випуску. Автомобіль придбаний у червні цього року за 414 тисяч 160 гривень.

Окрім того Микола Глотов задекларував авторське право на повість «Разом навіки».

За 2017-й рік адвокат отримував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у сфері права – 127 тисяч 664 гривні. Також отримував заробітну плату у Вищому професійному училищі №1 Рівного – 39 тисяч 069 гривень.

Окрім того отримав за рік ще 13 тисяч 238 гривень за викладання у ВСП (відокремлений структурний підрозділ, – авт.) «Рівненський коледж НУБіП України» (колишній аграрний коледж – ред.).

Його дружина Павліна Глотова працює у Рівненському міському суді помічником одного із суддів. За 2017-й рік вона заробила – 164 тисячі 129 гривень.

У власності дружини адвоката Трактор колісний Т-25А 1976 року випуску. Його придбали у 2016 році за 7 тисяч 250 гривень. 

Біографічна довідка:

Народився 06-го лютого 1985 року в м. Самара (Росія) у родині токаря і вчителя.

Батько працював у Самарі на ракетобудівному заводі «Прогрес», а згодом на Самарському металургійному заводі, мати – вихователем у дитячому садку і вчителем біології та хімії у Поворській ЗОШ.

З 1988 року постійно проживає на території України.

Закінчив Поворську ЗОШ Волинської області (1991-2002), Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж (2002-2004), Київський університет права НАН України (2004-2008).

Трудова діяльність Миколи Глотова:

З 07 грудня 2005 року – реєстрація фізичною особою-підприємцем («Діяльність у сфері права»), надання правової допомоги жителям села Поворськ.

З липня 2006 року і по нині – робота у проектах громадських організацій (РОГО «Комітет виборців України», ГО «Спілка водіїв»).

З 2010 року і по нині – дописувач та позаштатний спеціальний кореспондент газети «Юридичний вісник України» в Рівному.

2010-2011 – викладач юридичних дисциплін у Рівненському державному аграрному коледжі.

2010-2011 – викладач юридичних дисциплін у Рівненському інституті Київського університету права НАН України.

З 10-го травня 2011 року і по нині – адвокат (згідно з рішенням Волинської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури).

2016-2018 – викладач юридичних дисциплін у «Рівненському коледжі» Національного університету біоресурсів і природокористування України (колишній – Рівненський державний аграрний коледж). 

В березні 2017 року атестований як педагогічний працівник з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії». Викладає майбутнім юристам «Банківське право», «Цивільне і сімейне право».

Обраний до складу Ради адвокатів Рівненської області на Конференції адвокатів Рівненської області 29-го вересня 2017 року.

16-го жовтня 2017-го рішенням Ради адвокатів Рівненської області визначений відповідальним за напрямок підвищення кваліфікації та методичне забезпечення адвокатів Рівненської області.

Про свої професійні здобутки та мотивацію вступу до складу Ради адвокатів Микола Глотов розповів на сайті Ради адвокатів Рівненської області.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте