«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Polishchuk
член Громадської ради при МОЗУ

Про циркову феєрію у Рівному зі «створення комісії по призначенню головних лікарів обласних закладів» 

Ну що ж, був сьогодні присутній в Рівненській обласній раді на цирковій феєрії, яка називалась «створення комісії по призначенню головних лікарів обласних закладів»

Ще до початку сесії всі вже знали про склад цієї комісії, ніхто з депутатів та голів фракцій навіть не намагався приховувати, що призначення її членів відбувається не на основі компетенцій чи фаховості, а виключно за партійною ознакою. Найголосніше в процесі обговорення лунало слово "Квота!"))

Я ще вчора передбачав все це. Але не сподівався, що рівень цинізму настільки безмежний.

Жодних принципів. Відсутність натяку на відкритість. Нікого з цих людей, направду, не цікавить стан медицини в області. Домінанта єдина - лишитись біля корит, мати можливість і далі у вузькому колі пиляти бюджетні кошти контролюючи ключові посади.

В мене іноді виникає враження, що наші "обранці" - круглі сироти, в яких немає батьків, братів, родичів. У всякому разі - в Україні. Бо хоча б хтось з їх близьких має, зрештою, ходити в рівненські комунальні лікарні!!! Якщо депутатам наплювати на стан медицини краю, може їм про це нагадають їх дружини, друзі, коханки?

Леся Литвинова, Ігор Гайович, Ulana Suprun, Оксана Сухорукова, Evgeniy Gonchar, Yuriy Nakonechnyy, Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk), Oleksandr Linchevskyy - зверніть увагу, на яку профанацію перетворюється, насправді чудова ідея по створенню подібних комісій. 

Мене вона не дивує, враховуючи досвід створення госпітальної ради в Рівненській області.

Знаю, що мені заперечать: "це місцеве самоврядування, самі вибрали, їжте не заляпайтесь" та "зараз помучаться - наступного разу на виборах будуть мудрішими". 

Воно то так. Але з таким станом медицини до "наступного разу" дійдуть не всі.

Тому щиро сподіваюсь, що ви, пані та панове, зробите правильні висновки з цього фарсу рівненського розливу та спробуєте хоча б якось на це повпливати.

Бережіть себе!

1

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте