«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user oboista
лікарняний клоун, учасник бойових дій

Про «Верес»: у рівнян крадуть історію перемог, що з цим робити

Процитую класика Міцика: «В Рівному є дві проблЄми - геї і футбол» :-) 

Сьогодні, тему секс-меншин, піднімати не буду. Сьогодні пост про футбол та символи ))) 

Одразу, напишу, я не вболівальник і в футболі розбираюсь слабенько, десь на рівні «оце кругле копать-котить туди, а це квадратне не трогать і взагалі краще закопать і поставить біля нього дядька, щоб не вкрали». 

Як розумієтє, в цій темі я не орієнтуюсь, але доволі непогано орієнтуюсь в символах. І для мене ВЕРЕС - це символ, хороший символ успіху та перемоги. Цей символ тепер в нас хочуть вкрасти, десь так само як росія краде нашу давню історію. 

Хтось, може сказати, так Верес у вас і залишається, чого бузить? Так залишається, але в Нас крадуть історію перемог до яких долучились активні рівняни та рівнянки і жителі регіону. Якщо, виникне репліка «грають футболісти, а не інші». То спробуйте вигравати сильніших суперників без фанатичної підтримки і для google дайте роботу, знайдіть що таке «Егрегор».

ВЕРЕС - це Наш клуб, Наші інтереси та Наша гордість. Ми повинні дати відсіч, та поставити на місце дядь і тьоть, що граються в футбол. 

У всіх є розуміння, що для клуба потрібні гроші. По сотні з носа, клуб не витягнути, але ми пам'ятаємо, що сучасний футбол це великою мірою бізнес, а бізнес в деяких розумних книжках це війна, тому і діяти треба так само.

Спочатку по противниках, їх треба знати, що розуміти що з ними робити. Нинішній фінансовий тримач клуба, власник ТМ Лімо.

Тут треба бити по бізнесу. 

Бойкот продукції – раз. Бойкот не в межах фейсбуку, а біля кожного магазину де є лімовська продукція, оголошення типу: «Лімо зрадив Верес, зрадив Рівне, зрадив Нас.» + перелік товарів (на місці конкурентів я б активно підтримав цю ідею, адже це лише бізнес). Роботи тут не багато в Рівному приблизно 500-600 торгових точок, а фанів Вереса більше, приблизно на кожну точку по кілька десятків. 

Гумор – це два. Для дизайнерів тут є де розвернутись, це ж треба плакати та фотожаби. Як клоун, кажу їх треба висміяти, щоб не лише Рівне гиготіло, але й Львів заходився в істериці з головного акціонера. А Львову варто нагадати, що і як було злито ФК Карпати. Адже здається акціонер і там був спонсором.

Противник номер два, за сумісництвом – мер нашого міста. Він опинився в цьому списку, лише, через стадіон і як людина, що може вплинути на ситуацію.

Одразу, скажу, ніяких видатків бюджету у нього на розвиток клубу вибивати не потрібно. З бюджету, максимум – фінансування та підтримка спортивних секцій в закладах освіти. Футболістів треба вирощувати, а не міняти за банани в якійсь латинській країні.

Що робити з ним і що робити йому? «Покращувати пам'ять». Ми знаємо де він живе і де працює. Спеціально для нього розробити ряд заходів «А що ти зробив для Вереса?». Це можуть бути, співи пісень біля його будинку в зручний для нас час чи репетиції скандувань з веселими художніми образами на різних поверхнях. Для цієї справи треба не просто фани, а як кажуть фани на всю голову. І у ВЕРЕСА є такі. В них Дід за Верес вболівав.

Що робити Хомку, щоб уникнути дискомфорту? Просто регулярно, кожного тижня звітувати громаді з конкретними цифрами, датами та домовленостями. Продайте чи віддайте наперед сектори та рекламні площі стадіону, це бізнес і це гроші. А нам потрібні гроші на стадіон, чи не так? Реконструкція стадіону чи будівля нового нас не цікавить, який варіант вигідніший такий і краще.

Хахльов – він не противник, але і не зрадник. Так, мимовільний колаборант. Я мав можливість з ним спілкуватись, він дійсно переживав за кількість членів Клубу, але якось так по бізнесовому. Скільки треба грошей, щоб їх (членів клубу) стало більше, вже і зараз. Не берусь судити чому і навіщо, він починав проект Народного клубу. Його шкода, він нагадує туриста з анекдоту, що приїхав в Таїланд заночував з місцевою красунею, а вранці виявив, що не він «грав», а його «грали».

З цією ситацією, що виникла зараз, він втратив Рівне, і якщо для акціонера Лімо наше місто не рідне, то для нинішнього діяча ФФУ місто вже не своє. Що з ним робити? Нічого, просто ігнорить... але залишити шанс як Сашеньке Бородачу. Панять і прАстіть... Якщо, докаже звою користність для клуба.

Конкретними цифрами, датами та домовленостями.

Чому так багато слів та букв в цьому пості. Все просто Рівне та НК ВЕРЕС вперше показали Україні, що таке підтримка та Народний Клуб. Фани та вболівальники, активні громадяни показали, що вони, можуть перетворити пустелю Гобі на Оазис.

Тепер, настав час показати, що ми вміємо відстоювати свою історію та свої інтереси. Чому це важливо для клубу? За нами спостерігають не лише футбольні функціонери, але й люди. Це конкретні дії, конкретної громади. Це конкретні люди. їм треба приклад, символ. І це Наш Клуб. 

ВЕРЕС - це мій побратим Таліб, що замість сну після бойового чергування малює на прапорі України герб клубу. 

ВЕРЕС - це закопчена лисина мого друга в чорному секторі. (цікавий факт ультраси, завжди були незалежні від футбольних функціонерів). 

ВЕРЕС - це мій Кум донька якого стала самим юним (ю) учасницею народного клубу. 

ВЕРЕС - це Діти що їхали в інше місто, не дивлячись на хворобу, щоб гордо вивести футболістів на поле. 

ВЕРЕС - це мої знайомі та друзі - що в одинь день перетворювали мою стрічку новин в новини вшанування та підтримки клубу.

А скоро, вже цього року, побачивши наш масштаб, якийсь конкретний інвестор, сам прийде і запропонує підтримку. Це лише бізнес, а вони теж хочуть бути причетними до історії. ВЕРЕС - ЦЕ НАША ІСТОРІЯ.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте