На рівненський «Авангард» хочуть вже 230 мільйонів

Президент громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» Олексій Хахльов каже, що тепер на стадіон треба 230 мільйонів
Джерело
Стоп-кадр з відео «Рівне 1»

Реконструкція стадіону «Авангард» коштуватиме дорожче. Нині орієнтуються на суму 230 мільйонів гривень, а це на 100 мільйонів більше, ніж порахували минулого року.

Таку суму озвучив екс-президент футбольного клубу «Верес», президент громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» Олексій Хахльов на зустрічі із вболівальниками

– Із 130 мільйонів підняти до 230 – це історія. За ці кошти ми можемо говорити що буде стадіон, – говорить до вболівальників Олексій Хахльов.

Ціна за реконструкцію стадіону зростає не вперше. У квітні минулого року представили проект реконструкції стадіону «Авангард». На той час проектанти озвучили ціну у 110 мільйонів гривень. До кінця року сума сягала 150 мільйонів гривень.

Уже в лютому 2018-го мер назвав нову суму – 170 мільйонів гривень. З'ясувалося, що не передбачили паркомісць.

Як розповів Олексій Хахльов журналістам «Четвертої влади», тепер додалися ще нові ризики: збільшення розміру заробітної плати та цін на матеріали. 

– Наприкінці березня УКБ Рівненської міської ради звернулося з листом до ПП «Артпростір» щодо актуалізації цін на матеріали на 2018 рік, збільшення розміру заробітної плати (до 7450 гривень), закладення коштів на введення об’єкту в експлуатацію та покриття ризиків всіх учасників будівництва, формування страхового фонду документації, та на покриття додаткових інфляційних витрат, – каже Олексій Хахльов.

Втім, це лише орієнтовна сума. 

– Сума орієнтовна, так як ще можливе коригування на етапі проходження експертизи, – додає президент громадської спілки. 

Він також запевняє, що експертиза – на фінішній прямій. 

«Четверта влада» звернулася за коментарем до міського голови Рівного Володимира Хомка. Ми хотіли дізнатися, чи зможе місто виділити на на сто мільйонів більше, ніж планувалося? Втім, міський голова до завтра у відпустці. 

– Нічого сказати не можу. Завтра під кінець дня телефонуйте, – сказав Хомко. 

У лютому на позачерговій сесії Рівнеради, депутати виділили 20 мільйонів на реконструкцію «Авангарду». Однак, за позовом депутата Рівнеради від Радикальної партії Ляшка Романа Стасюка, суд скасував виділення коштів через те, що рішення прийняли з порушенням.

Проект реконструкції планували здати ще у 2016 році. Самі ж роботи мали розпочатись у 2017. Втім, через невчасну здачу проекту та інші питання, реконструкцію досі не розпочали.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте