Рівняни остаточно втратили ФК «Верес»

Тепер це ФК «Львів»

1715 вболівальників зібралися на «Арені Львів» у липні минулого року. Левова частка із них прибула саме із Рівного. Тепер же команду забирають у рівненських вболівальників
Джерело
Фото з сайту клубу ФК «Верес»

Президент футбольного клубу «Верес» Богдан Копитко повідомив. що нинішню команду «Верес», яка виступає в Українській прем’єр-лізі, перейменовують у футбольний клуб «Львів».  

«На жаль, розвиток «Вереса» значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому «Верес» був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні почувались у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина вболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому.

Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу «Верес» до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській прем`єр-лізі, буде перейменована у Футбольний клуб «Львів»», – йдеться на офіційній сторінці ФК «Верес». 

Після такої заяви реакція рівненських вболівальників була різною.

Директор ІТ-компанії «PRANTMEDIA» Ігор Гляйх почуває себе обдуреним. Про він пише на своїй фейсбук-сторінці:

Керівник інформаційного відділу рівненського комітету виборців України Святослав Дубов натомість сподівається, що команда все ж повернеться на рідну землю:

Від редакції: Насправді футбольний клуб «Верес» припинив бути народним ще у 2016 році, коли його фактично продали львівському бізнесмену. Про це «Четверта влада» досліджувала  в матеріалі «Як «народний» футбольний клуб «Верес» перейшов під контроль львівського бізнесмена».

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте