Рішення райрад Рівненщини про ліквідацію РДА підривають засади державності, – прокуратура

Прокуратура через суд оскаржує рішення райрад про ліквідацію районних адміністрацій

На Рівненщині суд заборонив оприлюднювати рішення органів місцевого самоврядування, що стосуються створення Народних рад районів.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

«Останніми днями ряд міських та районних рад області, а саме – Рівненською та Острозькою міськими, Володимирецькою, Рівненською, Костопільською, Радивилівською, Здолбунівською, Острозькою районними радами прийнято низку незаконних рішень, які суперечать Конституції та Законам України» – йдеться в повідомленні.

«Вказані рішення підривають конституційні засади державності та можуть призвести до дестабілізації нормального функціонування системи державного управління, порушення у зв’язку з цим конституційних прав громадян» – вважають рівненські прокурори.

З метою недопущення таких наслідків, прокурори вказаних районів заявили до суду 11 позовів про визнання протиправними та скасування таких рішень. На даний час судом вже винесено ухвали про заборону підписання та оприлюднення 4 незаконних рішень органів місцевого самоврядування.

«Органи прокуратури Рівненської області і надалі будуть вживати заходи реагування на порушення закону, конституційних прав і свобод громадян» – запевняють у прокуратурі.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте