Рівненська облрада не буде завтра розглядати бюджетне питання (ОНОВЛЕНО)

Голова бюджетної комісії Рівненської обласної ради Олексій Кособуцький запропонував не виносити бюджетне питання на завтрашню сесію.

Про це він повідомив сьогодні на засіданні президії облради.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків обласної ради Олексій Кособуцький запропонував не виносити на завтрашню сесію питання про прийняття бюджету на 2014 рік. За його словами, бюджет готувався за кілька днів і депутати не мали можливості належним чином його вивчити і проаналізувати.

– Ми цілком можемо працювати за тимчасовим розписом. Тимчасовий розпис передбачає, що наші видатки не повинні перевищувати минулорічні видатки, а також ми не можемо робити капітальні видатки, тобто не зможемо будувати. А зараз зима, тому нічого страшного в цьому немає, – сказав Олексій Кособуцький.

В підсумку президія облради таки вирішила рекомендувати депутатам не розглядати завтра бюджетне питання і зняти його з порядку денного. Олексій Кособуцький переконаний, що депутати підтримають таке рішення.

Напередодні ж голова облради Юрій Кічатий зазначав, що прийняття бюджету на цей рік є основним питанням завтрашньої сесії.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)