Призначили головного архітектора Рівного

Новим начальником управління містобудування та архітектури став Сергій Семенець.

Про це повідомили в відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови Рівного № 104 від 08.05.2014 року призначено на посаду начальника управління містобудування та архітектури - головного архітектора міста Рівного з 12 травня 2014 року Семенця Сергія Юрійовича.

Довідка:

Семенець Сергій Юрійович народився 12 лютого 1961 року в м. Прилуки Чернігівської області в сім’ї вчительки та інженера.

В 1978 році закінчив загальноосвітню середню школу №94 в м. Запоріжжі із золотою медаллю.

З 1978 по 1983 роки навчався на архітектурному факультеті Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту, який успішно закінчив з червоним дипломом.

З серпня 1983 року почав працювати на посаді архітектора в проектно-кошторисному бюро агрофірми «Зоря» (на той час колгосп «Зоря комунізму») в с. Зоря Рівненського району, куди був направлений по розподіленню після інституту. В 1995 році проектно-кошторисне бюро агрофірми «Зоря» було розформоване і ліквідоване як підрозділ.

З 1995 по 2000 рік працював головним архітектором проектів у виробничо-проектній фірмі «Райз-Дизайн», яка була заснована спільно з компанією «Райз».

В 1990 році прийнятий до Національної спілки архітекторів України.

З 2000 року почав працювати самостійно в якості фізичної особи-підприємця як архітектор і продовжував активно проектувати для міста Рівне та області.

Починаючи з 2006 року, одночасно з практичною діяльністю по створенню об’єктів архітектури, почав по сумісництву працювати в Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування на факультеті «Будівництва та архітектури» на посаді старшого викладача кафедри архітектури, де вів курси практичних занять з архітектурного проектування в якості керівника курсових та дипломних проектів.

З вересня 2013 року по запрошенню керівництва кафедри прийняв рішення перейти в НУВГП на постійну роботу, де крім практичних занять почав читати лекції з фахових дисциплін.

В період самостійної роботи як архітектор неодноразово нагороджувався почесними грамотами Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Рівненської міської ради та виконавчого комітету, Управління містобудування та архітектури Рівненської ОДА.

Громадянин України, українець. Безпартійний. Одружений.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)