У Рівному представники кандидата Тягнибока «підкупили» військових новою формою

Нардеп Олег Осуховський «засвітився» на подарунках військовим
Джерело
Фото з особистої сторінки Олега Осуховського на Фейсбук

Рівненські військові отримали 300 комплектів нової форми від представників ВО «Свобода». Свободівці вручили військовим форму у Рівному, на задньому дворі Рівненського обласного військомату.

Згідно з інформацією, яку розповсюдила прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода», 19 травня Рівненщину мав відвідати кандидат у президенти Олег Тягнибок.

Пізніше стало відомо, що Тягнибок зустрінеться із військовим на території Рівненського обласного військового комісаріату, (м.Рівне, вул. Грабник, 4) для надання допомоги загону територіальної оборони Рівненщини, повідомляє рівненська ОПОРА.

Проте ні на полігон, ні до військомату Олег Тягнибок не приїхав, а ось його представники його політичної сили приїхали й подарували бійцям підрозділу територіальної оборони нову форму.

Зокрема на зустрічі були присутні народний депутат від ВО «Свобода» Олег Осуховський, довірена особа кандидата Тягнибока Іван Солодуха, а також місцеві свободівці.

Як зазначено у п. 6 ст. 64 ЗУ «Про вибори Президента України» «забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей.

Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців».

На думку ОПОРИ, організація такої допомоги мають ознаки підкупу виборців.

Стаття 21210 Адміністративного кодексу говорить, що «здійснення передвиборної агітації особою, участь якої у передвиборній агітації заборонена законом, проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом чи в місцях, що заборонені законом, здійснення передвиборної агітації у формах і засобами, що суперечать Конституції або законам України,

або інше порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборної агітації, крім випадків, передбачених статтями 2129, 21213 та 21214 цього Кодексу, а так само агітація в день проведення референдуму –

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п`ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте