Рівненського нардепа-мільйонера затримали в Чехії за підозрою в збуті фальшивих євро

Андрія Лозового «зняли з літака» в Чехії за збут фальшивих євро
Джерело
«Четверта влада»

5-го листопада у Празі під час вильоту на Київ поліція затримала Андрія Лозового.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише нардеп, його однопартієць, Олег Ляшко.

«Зі слів самого Андрія, з яким я щойно говорив, в аеропорту він купляв подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового «обміняли» в одному з київських обмінників» – пише нардеп.

«Обмінник», зі слів Ляшка, зник.

На думку нардепа, Лозовой «став жертвою обману валютних шахраїв, яких напевне кришує влада, інакше б вони не діяли так зухвало».

Невдовзі на своїй сторінці відписався і сам нардеп Андрій Лозовой. Каже що його звільнили і розсипається у подяках Ляшку, Кнзеву та іншим.

Та пояснює що сталося, фактично повторюючи слова Олега Ляшка. Прізвища помічника, який міняв валюту, не називає.

«Був в Празі. вертаючись, хотів купити в duty free подарунок мамі. І виявилося, що гроші – фальшиві. Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва – мене затримали. Зняли з літака, як в кіно», – пояснює нардеп.

«Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там (коли шмонали – навіщось заглядали у вуха). Але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки – став жертвою шахраїв, тому в провадженні чеської поліції я проходжу як потерпілий», – додає Лозовой.

А «Четверта влада» нагадує, що Андрій Лозовой впевнено декларував у себе мільйони готівки: 800 тисяч у гривнях, 150 тисяч – у євро та 50 тисяч – у доларах. 

Чеська поліція розповіла подробиці затримання.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте