Три фальшиві купюри по 200 євро: чеська поліція повідомила як затримувала нардепа з Рівненщини

Полковник Катержина Рендлова з управління чеської поліції у справах іноземців оприлюднила подробиці затримання нардепа
Джерело
www.blesk.cz

Як уже повідомляла «Четверта влада», 5 листопада рівненського нардепа-мільйонера Андрія Лозового затримали в Чехії за підозрою в збуті фальшивих євро.

Полковник Катержина Рендлова з управління чеської поліції у справах іноземців оприлюднила подробиці цієї події.

5 листопада 2018-го року о 13.30 інспектори чеської поліції у справах іноземців в аеропорту Вацлава Гавела в Празі з'ясували, що в одному з магазинів в транзитній зоні Терміналу 1 невідомий іноземець розрахувався фальшивими банкнотами.

Поліція прибула на місце і встановила, що іноземець намагався придбати товар на понад 440 євро трьома банкнотами по 200 євро.

Продавчиня магазину розповіла, що перевірила ці банкноти приладом і з'ясувала що вони фальшиві. Коли вона повідомила що банкноти фальшиві, іноземець раптово покинув магазин.

На підставі опису іноземця поліція почала пошук. Іноземця затримали на борту літака, який був готовий вилетіти до Києва.

Іноземець подав поліції два посвідчення особи, одне з яких – дипломатичний паспорт України. Він також заявив, що є українським парламентарем, і зажадав щоб про його затримання повідомити українське посольство.

Поліція перевірила чи іноземець має дипломатичний імунітет на території Чеської республіки. Міністерство закордонних справ спростувало інформацію про дипломатичну недоторканість.

Іноземця затримали, і він пояснив, що не знав про те, що банкноти, якими він розраховувався – фальшиві. За його словами, він обміняв їх в Україні через свого помічника. 

Провівши слідчі дії у присутності перекладача, поліція передала матеріали прокурору. Прокурор, після вивчення матеріалів, вирішив відпустити іноземця. 

Поліція з питань іноземців передала матеріали справи празькій поліції для подальшого розслідування.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте