Сергія Крука призначили головою Державної служби надзвичайних ситуацій

Нещодавно ми писали про майновиту тещу головного рятувальника країни
Джерело
Фейсбук-сторінка Сергія Крука

16 лютого Кабмін призначив Сергія Крука головою Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі. До цього, з 10 листопада Крук виконував обов'язки голови.

Сергію Круку 44 роки. Він має звання генерала-майора служби цивільного захисту. Із 2016 очолював головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій Рівненщини. До того весь час із 1994-го працював у структурі. Детально про його кар'єру, доходи та майно ми написали у досьє.

На початку лютого ми також опублікували розслідування про тещу Сергія Крука та про нерухомість його родини.

Зокрема, розповіли, що матір його дружини Тамара Крицко живе та працює директоркою сільського будинку культури у селі на Волині. Має зарплату рівня мінімальної і, попри це, купила три квартири у Рівному та засвітилась у засновниках будівельної фірми, куди вклала 1,1 мільйон гривень капіталу.

Сама вона про цю фірму, здається, почула вперше від журналістки.

Детально читайте у тексті: Теща може: нерухомість та бізнес родини головного рятувальника країни Сергія Крука

Не тільки теща має нерухомість. Батько та мати Крука також мають по будинку. В будинку матері на понад 200 квадратів живе голова ДСНС із дружиною та дітьми.

На Крука зареєстрована квартира у Рівному, а дружина Олена має дачний будинок у Новій Українці та їздить на авто «друга, колеги», як казав нам Сергій Крук.

Коли ми готували досьє Сергія Крука, то уточнювали у нього, де він взяв заощадження, які почав декларувати у 2014-му році. Він сказав, що не пам'ятає. Усі доходи Крука та дружини ми зібрали у таблицю, яка є у його досьє за посиланням.

Дивіться короткий відеопереказ розслідування у фейсбуку і в ютубі:


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» на donate.4vlada.com нам важливо назбирати 150 тисяч, бо саме цю суму подвоїть міжнародний фонд «Відродження».

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте