«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user bliashyn
депутат Рівнеради, адвокат

Скільки мільйонів і кому проголосувала Рівнерада: медзаклади, дитсадки, стадіон

Що цікавого було на сесії Рівнеради сьогодні в плані бюджету, грошей і майна.

Насамперед, цікаво буде всім хто продає оргтехніку, проводить налагодження компютерних мереж – з бюджету міста виділено 5 мільйонів 382 тисячі на придбання компютерної техніки, влаштування локальної мережі, програмного забезпечення в медзакладах.

Дуже сподіваюсь, що міська влада забезпечить, а Святослав Клічук та «За чесний тендер» зроблять все, щоб ці кошти були використані максимально прозоро і конкурентно.

Це чи не вперше за багато років місто виділяє таку суму на оргтехніку.

Перешліть цю інформацію кому вона буде корисна на початку 2020 року!

Ще на бюджетній вирішили, що не припустими є те, що в місті середня зарплата вихователів дитсадка в районі 5,5 тисяч гривень в місяць.

Рішенням бюджетної комісії збільшили оплату праці всіх вихователів міста на 5.5 мільйонів в межах бюджету освіти.

Пропонував колегам, додати ще 3 мільйони для того, щоб збільшити заробітні плати не лише вихователям, але й всім працівникам дошкільних закладів міста Рівне.

Джерело – зменшити суму 60 мільйонів на 2020 рік з реконструкції АВАНГАРДУ.

Запропонував також додати 200 тисяч до закладених 199 тисяч на купівлю книг. Це підтримка і української мови і дітей, яка вкрай потрібна.

Окремо пропонував збільшити доходи бюджету і додати 1 мільйон коштів, які мають в якості податку на прибуток заплатити в міські КОМУНАЛЬНІ підприємства – ШЕУ, КАТП, Спецкомібнат, БТІ і тд.

Дякую кожному з колег, що підтримали, однак 22 голоси не вдалося отримати.

Не отримала підтримки пропозиція Назарія Поліщука не виділяти в цьому році 60 мільйонів з бюджету міста на стадіон, так як не має ніякої інформації про фінансування з інших джерел, а будувати таку будівлю коштом міста складно і нераціонально.

Важко зрозуміти, чому домовленості окремих фракцій щодо непорушності рішення про бюджет, вище потреб вихователів, авторів українських книг і кожного жителя міста.

Показовим є голосування депутатів за рішення про порядок надання згоди на поліпшення комунального майна.

Суть питання:

Орендарі міського майна, отримують вже понад 15 років років згоди лише від міського голови, роблять поліпшення і далі приватизовують без конкурсу нерухоме майно.

Новий закон каже, що лише міська рада визначає в якому порядку мають здійснюватися ці поліпшення і хто дає згоду.

Підконтрольні Володимиру Хомку управління підготували і внесли на сесію ще на початку 2019 року рішення про те, що до прийняття нового порядку надання дозволів буде здійснювати однособово міський голова. І майже рік рішення ходило кабінетами міської влади.

Врешті решт за наполяганням бюджетної комісії потрапило в порядок денний.

Однак на попередній сесії було відкладено, на мою думку, внаслідок дій депутата Анатолія Чугуєвця.

На цій сесії це питання з першого в порядку денному більшість перенесла в кінець сесії і, врешті решт, на, мою думку, не без участі пана Олександра Чубая, депутати не підтримали мою та Назарія Поліщука пропозицію, що САМЕ Рада, а не Міський Голова має давати дозвіл на поліпшення.

Це було б прозоро, передбачливо і публічно та чітко!

Тобто, більшість депутатів сама відмовилася від права впливати на приватизацію міського майна

Вважаю, що це не сприятиме прозорості!

Очевидно, чим ближче до завершення цієї каденції – тим гострішим є питання цінностей, маніпуляцій та впливу і тим більшою має бути увага ЗМІ та Ради реформ Рівного і інших ГО до всіх питань порядку денного нашої ради.

Рада має працювати для громади!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте