«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Zhukovska
суддя Дубенського міськрайонного суду

Спецзв'язок у всіх судах – це фейк

Почула випуск новин радіо Люкс-ФМ о 17.50 год. 31 січня 2019-го.

Заява одного з кандидатів у Президенти: у кабінеті кожного голови суду стоять телефонні «вертушки» зі спецзв‘язком, що свідчить про «реальну незалежність» суддів.

Я так розумію, мається на увазі її відсутність.

Шановні мої підписники, читачі, глядачі, доводжу до Вашого відома, що це ФЕЙК.

Суди не обладнані спецзв‘язком. У нас електронка не завжди працює, телефонний міжміський зв’язок не скрізь є. Навіть охорони нема вже чотири роки, про що зайвий раз свідчать останні трагічні події в Миколаєві та на Львівщині.

Панове політики: кандидати в Президенти, народні депутати, усі представники українських політичних еліт, перед тим як оголошувати на загал інформацію, перевіряйте її, будь ласка.

В Україні суддів лишилось небагато, але ми поки є і говорити вміємо. Інформацію про міфічний спецзв‘язок спростувати дуже легко: достатньо прийти в суд і подивитись. У будь-який суд України. Тим більше, що суди зараз дуже відкриті.

Нагадую, що згідно ч.4 ст. 6 Закону України «Про судоустрій і правовий статус суддів» 

«Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи повинні утримуватися від заяв та дій, що можуть підірвати незалежність судової влади».

Судова влада Україна намагається відновити власний авторитет. Коли політики найвищого рангу дозволяють собі стверджувати про відсутність незалежності у кожного судді, вони порушують цитований вище Закон.

Ми живемо в одній державі і самовіддано працюємо на благо нашого народу. Закликаю політиків утриматись від заяв, які підривають авторитет судової влади.

Бо без довіри судова влада не існуватиме. А без судової влади зникне демократія. Тож і не буде виборів. Не варто заради електоральних вподобань руйнувати судову владу.

Будьмо мудрі.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)