Суд арештував вилучені мільйони ексголовного лісника Рівненщини

Суд ухвалив арештувати вилучені мільйони депутата Рівненської облради від «Сила і честь», колишнього головного лісника Рівненщини Віталія Суховича
Джерело
Колаж «Четвертої влади» ( Владислав Мартинчук) на основі власного фото та фото Державного бюро розслідувань

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) наклав арешт на вилучене під час обшуків майно депутата Рівненської обласної ради від партії «Сила і честь», колишнього головного лісника Рівненщини Віталія Суховича. Екслісника підозрюють у незаконному збагаченні.

Раніше, Суховича ВАКС випустив з під арешту, через внесену заставу у 15 мільйонів гривень. З них п’ять мільйонів – на ЗСУ.

30 квітня 2024 року Вищий антикорупційний суд ухвалив арештувати гроші, вилучені під час обшуку Державним бюро розслідувань вдома у заступника голови Поліського лісового офісу Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» Віталія Суховича.

В ухвалі суду йдеться про те, що арештовують 1 мільйон 850 тисяч доларів, 1 мільйон євро та півтора мільйони гривень.

У повідомленні ДБР від 25 листопада 2023 року інформують, що фігурант справи, «працюючи у виконавчій владі та органах місцевого самоврядування, встиг незаконно збагатитися на мільйони доларів».

Випустили через заставу

27 листопада 2023 року, через два дні після обшуків, Печерський районний суд міста Києва відправив Віталія Суховича під варту на шістдесят днів та визначив заставу у 192 мільйони гривень.

Через тиждень після арешту, 4 грудня 2023 року, підслідність у провадженні визначили за Національним антикорупційним бюро України, а справу передали до Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

18 січня 2024 року слідчий суддя ВАКС продовжив Віталію Суховичу строк тримання під вартою ще на шістдесят днів, але зменшив розмір застави – зі 192 мільйонів гривень до п'ятнадцяти мільйонів сто сорока тисяч гривень. Причина зменшення розміру застави – «очевидна неспроможність протягом тривалого часу внести заставу у розмірі 192 мільйони 917 тисяч 868 гривень».

У пресслужбі ВАКС нам повідомили, що 24 січня 2024 року за Віталія Суховича внесли заставу у 15 мільйонів 140 тисяч гривень і його звільнили з під варти.

Частину застави, а саме п’ять мільйонів гривень, заставодавець клопотав перерахувати на підтримку Збройних сил України. Через це слідчий суддя зменшив її розмір, і у випадку скасування запобіжного заходу Суховичу, заставодавцю повернуть лише десять мільйонів сто сорок тисяч гривень.

Більше публікацій про цього депутата і лісника дивіться за тегом: Віталій Сухович


Долучайтеся до збору на FPV дрони для рівненських дроноводів з 38-ї бригади морської піхоти.

Волонтерська монобанка:

https://send.monobank.ua/jar/6hpeyQsBSk

Картка благодійного фонду, прив'язана до рахунку в «Приватбанку»: 5169 3305 3931 4184

Рахунок: КБ «Приватбанк»
IBAN UA66 305299 00000 26006000707203
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське медіа – підтримайте «Четверту владу»

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграміютубі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуцітвітерітіктоці. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте