Суд щодо хабаря депутату Рівнеради знову перенесли: суддя взяла самовідвід

Володимира Кудріна підозрюють в отриманні 5-ти тисяч доларів хабара
Джерело
«Четверта влада»

Сьогодні, 26 березня, знову перенесли підготовче судове засідання у справі депутата Рівнеради від Радикальної партії Ляшка Володимира Кудріна.

Нагадаємо, що депутата підозрюють в отриманні 5 тисяч доларів хабара від одного із забудовників на Басовому Куті.

За версією правоохоронців, за ці гроші депутат Рівнеради, нібито обіцяв, не створювати штучних перешкод будівельній діяльності комерсанта, шляхом підготовки депутатських запитів та ініціювання перевірок контролюючих органів.

Затримали Володимира Кудріна разом з Юрієм Довгальцем ще 29 серпня 2017 року. Юрій Довгалець, кум Володимира Кудріна, виступає у справі, як ймовірний посередник.

Цього разу засідання перенесли, тому що суддя Кристина Ореховська взяла самовідвід.

Суддя зазначила, що між нею і захисником обвинуваченого Юрія Довгальця Володимиром Цуняком був укладений договір на надання правової допомоги, від 7 листопада 2017 року, де адвокат представляв її інтереси.

Ореховська
Суддя Кристина Ореховська взяла самовідвід
Кудрін
Володимир Кудрін так і не говорить хто саме йому організував хабар і як так трапилося, що це відбувалось через кума

Підозрюваний Володимир Кудрін запевнив, що до цього часу він не знав про конфлікт інтересів у суді, тому засідання знову переноситься.

Наразі заява передана на авторозподіл і її розглядатиме інший суддя.

Напередодні судового засідання ми запитали у депутата який забудовник йому давав хабар, але Володимир Кудрін ухилився від відповіді.

– Ви ж знаєте, ви вже писали («Четверта влада» припускала, що забудовник, який міг дати хабаря – представник будівництва котеджів під виглядом спортивно-відпочинкового комплексу на березі озера Басів Кут, – ред.).

– Але той забудовник повідомив, що їм нічого не відомо про цей інцидент, – журналістка.

– Це свідчить про завідомо фальсифікованого того свідка, який підписав заяву, яка була написана у Київському СБУ і надрукована на їхньому принтері, – вважає Володимир Кудрін.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте