Суд визнав депутата Лобчука винним у водінні напідпитку

Відео Суспільне.Рівне

Суддя визнала депутата облради від фракції БПП «Солідарність» Миколу Лобчука винним у скоєнні адмінправопорушення. Суд постановив сплатити 10 тисяч 200 гривень штрафу та позбавити права керувати авто терміном на рік.

Про це йдеться у сюжеті UA: Рівне.

Раніше суд переносили кілька разів. Перше засідання перенесли, тому що Миколі Лобчуку, нібито, не вистачило часу укласти договір з адвокатом. Наступне засідання, за словами судді Наталії Діонісьєвої, не відбулося у зв'язку з хворобою дитини захисниці Оксани Добродій-Котенко. На третє ж засідання не прийшов сам депутат. За словами адвокатки, він захворів. Проте 4-го квітня справу розглянули, хоч і без самого обвинуваченого.

Адвокатка Лобчука передала судді довідку про те, що її клієнт на лікарняному, розглядати справу попросила без його участі.

Нагадаємо, що близько 4-ї ранку 10 лютого 2018 року патрульні зупинили депутата облради, тому що той проїхав на заборонений жовтий сигнал світлофора. Патрульні запідозрили Миколу Лобчука у водінні напідпитку, щоб спростувати підозру, йому запропонували пройти тест на приладі «Драгер», проте він відмовився.

– Я сказав, що дихать не буду, тому що я не вірю цим всім апаратам, які на сьогоднішній день знаходяться в правоохоронній системі. А здати сечу або кров я готов. Я не можу понять в чом преграда. Що вам пробірки не має? – заявляє Микола Лобчук на знятому на власний телефон відео.  

Небажання пройти тест на «Драгері» по затвердженій процедурі суд розцінив як спробу уникнути депутатом відповідальності, тому визнав його винним.

Захист Миколи Лобчука не погодився із винесеною постановою і збирається в апеляційному порядку її оскаржувати.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)