П'яна піарниця на Ленд крузері такого ж п'яного ексголови Рівненської облради в'їхала у Хонду прокурорки: подробиці

«Я в цій області царь, я виграю всі суди», – сказав політик, «на очах якого ріс» нинішній голова Рівненської облдержадміністрації

Піарниця Ольга Ферар та депутат облради Олександр Данильчук п'яні вийшли з авто і заробили по протоколу
Джерело
Колаж «Четвертої влади» на основі фото з власних джерел та скріну з відео Ольги Лихач

21 травня о 22 вечора поблизу кафе «Gusto» на проспекті Миру у Рівному сталася аварія. Водійка Тойота Ленд Крузер здавала назад і наїхала на авто Хонда Акорд, пошкодивши фару і бампер.

За кермом Ленд Крузера п'яна водійка – колишня журналістка, піарниця Ольга Ферар. Поруч з нею в авто не менш п'яний – ексголова Рівненської облради, а нині депутат облради від партії «Сила і честь» Олександр Данильчук, який і є опосередкованим власником машини. Хонда, яку пошкодили, належить прокурорці Рівненської окружної прокуратури Ользі Лихач. Її чоловік зняв на відео спілкування після ДТП та до приїзду поліцейських.

Ми поспілкувалися із усіма сторонами конфлікту.

– Рєбята, ви машину, фару, зад розвалили – каже прокурорка Ольга Лихач на відео, яке розміщене на її сторінці у фейсбуку. 

– Шо ти там ниєш, бл*ть – каже Ольга Ферар, йдучи від «крузака», де відчинені двері водійського місця.

– Шо, шо? – Лихач.

– Шо таке? – Ферар.

– Сідай, сідай, – каже депутат облради Олександр Данильчук, затуляючи Ольгу рукою, тримаючи в інший пляшку з під алкоголю.

– Я зараз сяду, – Ферар.

– Сядь в машину, – Данильчук.

– Шось нада? – прокурорка.

– Шось нада? – Ферар.

– Сядь в машину, – Данильчук до Ферар.

– Подожди, шо таке? – Ферар.

– Ти можеш сісти в машину? – Данильчук.

– Я можу сісти 8 раз в машину. Можу сісти 10 раз в машину, – Ферар.

– Окей – прокурорка. 

– Окей, шо окей, бл*ть? – Ферар.

– А ви чо виїхали, ми ж виїжджали? – Данильчук.

– Ми нікуда не поїхали, ви в'їхали в зад – прокурорка.

– А ти не їхала мені в зад? – Ферар.

– Це моя машина і я виїжджала на своїй машині, – Ферар. 

– Якщо ти розберешся, дивись, я всі суди виграю всі, щоб ти знав. Бо ви виїжджали і ми виїжджали, – Данильчук до чоловіка, що знімав відео.

– Так ми сигналили, – чоловік, що знімав відео.

– Кому ви докажете? Ми виїжджали і ви виїжджали, ви нікому не докажете. А я в етой області царь (це псевдо Олександра Данильчука, який при різних владах був у політичній верхівці – ред). Я п'ять раз був головою в цій області, знаєш. Я виграю всі суди, щоб ви знали,  Данильчук.

– То добре, що ви виграте всі суди, то ви мені пропонуєте самій ремонтувати машину? – прокурорка. 

– А може ти мені поремонтуєш машину? Якого хєра ти виїжджала? – Ферар.

Емоції та риторику нетверезих людей, які це кажуть, можна побачити на відео Ольги Лихач та з наших джерел.

Через ДТП на Ольгу Ферар, як водійку Ленд Крузера, склали протоколи за трьома статтями, одна з яких кермування у стані сп'яніння (130 Кодексу про адміністативні правопорушення). Від освідування вона відмовилась. Ця стаття є підставою для вилучення автівок під час воєнного стану на потреби ЗСУ.

Інші дві статті, які також приписали Ферар: частина 1 статті 126 (не пред'явила, або не мала документів на кермування авто) та стаття 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів).

Зі слів потерпілої прокурорки Ольги Лихач, її авто має пошкоджений задній бампер, та ліву задню фару.

–  Поліція не змогла вночі забрати авто (Ленд Крузер – авт.) на штрафмайданчик. Оскільки люди були не в адекваті. Тому забрали ключі та склали протокол по 130-й статті, каже прокурорка.

На Олександра Данильчука та чоловіка, що був разом із ним та Ольгою Ферар, патрульні склали протокол за статтею 173 (дрібне хуліганство). У депутата забрали ключі від авта та вилучили документи.

Станом на ранок 22 травня авто, яким користувався Олександр Данильчук, на штрафмайданчику, а чи буде вилучене на потреби ЗСУ вирішуватимуть у військовій адміністрації, повідомила речниця патрульних Оксана Юрченко.

«Якась така єрунда получилася» – Данильчук

Із запитаннями про те, що сталося ми звернулися до депутата облради Олександра Данильчука.

Журналістці він сказав відмінне від того, що видно і чутно на відео. Нібито Ленд Крузер стояв припаркований, а в нього в'їхали. Він не визнав, що він користується цим авто. Хоча на відео вище, яке ми отримали з власних джерел, зрозуміло, що ключі були у нього, це також підтвердили у поліції. Хоча належить авто фірмі. Якій саме, ми поки не можемо дізнатися, бо реєстри закриті.

– Я не був за рульом. Машина не їхала, машина стояла. Якась така єрунда получилася. Машина стояла, її хтось вдарив.

Відверто бреше, що Ольга не була за кермом:

– Вона сиділа з товаришем своїм на задньому місці. Ми чекали водія. За кермом ніхто не був.

На запитання, як Данильчук буде вирішувати питання з авто, каже:

– Я тут причом?

– А як ви думаєте, під час війни доречно до такого стану святкувати щось? 

– Я міг повечерять? Я не був за рульом. Ви мене робите крайнім зразу.

«Вечеря» в руках Олександра Данильчука

За словами Данильчука, протокол сфабрикований, бо інша сторона конфлікту – прокурорка, тому поліція слухала лише її. І, взагалі, Данильчука «очорняють», хоча не знає з яким мотивом.

– Чи буде справедливо, якщо це авто буде вилучене на потреби ЗСУ? – журналістка.

– Чого воно має бути вилучене? Авто стояло на стоянці. Якби були порушення, хтось їхав п'яний, тоді да. А воно стояло, його стукнули і визвали [поліцію] і все в одну сторону: одних відбіліють, других очорняють, понімаєте? То треба, що справедливо все було.

Ми запитали також у Олександра Данильчука, чи буде він просити допомоги щодо вилучення авта в свого друга, начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля, який «виріс на його очах». На що він відповідає, що є суди.

– Стоїть моя машина в дворі, вони прийдуть заберуть – це буде правильно?

На запитання у яких стосунках він із Ольгою Ферар, каже що в «ніяких».

Сама ж водійка Ольга Ферар у розмові із журналісткою казала, що п'яною не була і нікуди не їхала. Данильчук її «дуже близький друг, товариш не тільки по життю». Підтвердила, що це машина, якою він користувався.

Ольга, каже, що планує судитися із приводу протоколу і з приводу роботи поліцейських.

Ольга Ферар збрехала журналістам, а коли побачила відео, написала пост у фейсбуці з іншими словами

– Поліція мене затримувала, закрили мене в машині, поводили себе точно не так, як мусять. Змушували мене ставити підписи. Це я точно буду оскаржувати.

За словами Ольги Ферар, «це все зробили, щоб скласти негативне враження про неї та Олександра Данильчука». Але є інша сторона, яку вона пообіцяла висвітлити згодом.

Це згодом настало буквально за годину чи дві після спілкування із журналісткою «Четвертої влади». Ольга Ферар розмістила у фейсбуку допис, де визнала свою вину «повністю».

– Я готова понести повне покарання і несу його вже. Прошу не дофантазовувати тих, фактів які не були. Прошу зрозуміти, що я помилилась. Ми усі помиляємось. Я помилилась більш ніж сильно. Не добивайте, бо я не витримаю.

Минулого року Ольга писала у фейсбуку, як «самовіддано зупиняла п'яного водія власним авто, поки поліція з неї глузувала».

Цей допис вже зник зі сторінки у фейсбук

Речник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Поліщук так прокоментував нам цю ситуацію:

– Водійка притягнута за 130-ю статтею. Автомобіль вилучений. Як це було із сотнями інших вилучених автомобілів у нетверезих водіїв. На Рівненщині всі рівні перед законом. Винятків немає. Це позиція начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля. Його філософія: «Рівненщина – територія рівних можливостей» стосується і рівної відповідальності за свої вчинки кожної людини, незалежно від статусу, прізвищ чи посад.

Продовження: «По п'янці все буває»: Данильчук пообіцяв скласти мандат депутата Рівненської облради

Найдорожче авто, яке вилучили в області для ЗСУ: у скільки оцінили ленд крузер депутата Данильчука

Вилучена у депутата облради Данильчука «Тойота Ленд Крузер» – на фронті


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу».

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте