«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Porovchuk
священник, голова благодійної місії «Православне діло»

У Польщі розкажуть про про боротьбу України з більшовицьким тоталітаризмом

Зараз координую разом з Aleksander Radica підготовку виставки про боротьбу України, зокрема, пластунів та молоді, з більшовицьким тоталітаризмом і його спадкоємцями від 1917 року і дотепер.

Відкриття має бути у жовтні в польському Сеймі за  участі  вищого польського керівництва, наших і західних дипломатів, скаутів з різних країн, журналістів і громадськості. 

Потім хочемо її поширювати з Варшави через Київ і на Захід. Також в інтернеті.

Це хороша нагода свідчити у світі про безперервність української  боротьби і невипадковість того, що відбувається  тепер.

Інститут національної пам'яті Польщі, профільні міністерства це підтримують організаційно і фінансово, забезпечать інформаційний супровід. Думаю, що це маленька частина інформаційної боротьби за Україну.

На фото нагрудний знак VI стрілецької дивізії Армії УНР під командуванням генерала Марка Безручка і пластові печатки пластунів Рівного та Олександрії з 1920-их років.

Хто  має цікаві матеріали і  фотоматеріали, присвячені темі молоді на останній російсько-українській війні, прошу писати у приват або надсилати  [email protected]

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте