Контррозвідник СБУ, якого затримали на хабарі у Луцьку, кілька років тому отримав чотирикімнатну квартиру

Фото із затримання
Джерело
«ВолиньPost»

Виконувач обов’язків начальника відділу військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України підполковник Анатолій Семенюк, якого 23 січня у Луцьку затримали на хабарі, кілька років тому отримав безкоштовну чотирикімнатну квартиру в новобудові. 

Про це йдеться у рішеннях міськвиконкому Луцька датованих 2006-м і 2012-м роками. 

Нагадаємо, як написав на сторінці у «Facebook» військовий прокурор Анатолій Матіос, 23 січня військова прокуратура Луцького гарнізону, за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБ України, задокументували факт вимагання та одержання «хабара» виконувачем обов’язків начальника відділу військової контррозвідки (м.Луцьк) Департаменту контррозвідки СБ України.

Контррозвідник отримав неправомірну вигоду в розмірі 15 тисяч гривень від військовослужбовця Луцького прикордонного загону за ненаправлення до правоохоронних органів інформації щодо можливої протиправної діяльності останнього.

Ця інформація нібито пов'язана з незаконним переміщенням товарів через держкордон України.

Проти співробітника СБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (неправомірна вигода у великому розмірі або вчинена службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Затримання СБУ Семенюк Анатолій

Волинські ЗМІ писали, що затриманим працівником спецслужби виявився працівник контррозвідки Анатолій Семенюк. Він нібито систематично вимагав хабарі і під час отримання одного з таких розміром у 7 тисяч 400 гривень його і затримали.

До суду із визначення міри запобіжного заходу його помістили в ізолятор тимчасового тримання.

«Четвертій владі» стало відомо, що Анатолій Ростиславович Семенюк із управління СБУ у Волинській області у вересні 2006-го року отримав службову квартиру у будинку на вулиці В`ячеслава Чорновола, 2-в. На той час це була новобудова, зведена на початку 2000-х.

Як йдеться у рішенні міськвиконкому, яке є в розпорядженні журналістів, сім'я працівника спецслужби у складі Анатолія Семенюка, його дружини, двох синів та матері винаймала житло у місті і перебувала на житловому обліку з серпня 2004-го року.

Тому у вересні 2006-го їм надали службову чотирикімнатну квартиру житловою площею 49,9 кв. м.

Через п`ять з половиною років, у січні 2012-го, квартиру вивели із числа службового житла управління СБУ у Волинській області і Семенюки отримали можливість її приватизувати. На той час Анатолій Семенюк працював в СБУ вже 16 років. 

У прес-службі управління СБУ у Волинській області та в прес-центрі СБУ у Києві не коментують затримання їхнього співробітника у Луцьку та надання йому житла за час роботи. Просять звертатися із запитом і якщо слідчий дозволить, то інформацію прокоментують. 

У цьому ж будинку в той же період отримав службову чотирикімнатну квартиру і тодішній заступник начальника управління Служби безпеки у Волинській області Віктор Уніга.

Нагадаємо, у 2015 році «Четверта влада» писала про те, кому роздавали державне і комунальне житло у Луцьку в 2002-2011-му та в 2012-2014 роках.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте