Обласні осередки шести політичних партій, які представлені у Рівненській обласній раді, у 2017 році витратили на свою діяльність майже 2,47 мільйона гривень.

Колишнього директора «Луцької дорожньої пересувної механізованої колони», яка щороку ремонтує десятки доріг в Луцьку, засудили за підробку документів у змові із чиновниками Департаменту жит

Чотирнадцять мешканців Рівненщини у своїх деклараціях про майно і доходи за 2017 рік вказали автомобілі, які зареєстровані на іноземців або іноземні компанії.

Вадим Торчинюк
Суддя Господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк пройшов кваліфікаційне оцінювання
Як і чому у Луцьку компанія ремонтує дороги ще до проведення тендеру

Вісім народних депутатів з Рівненщини за три роки роботи 56 разів їздили у закордонні відрядження до 20 країн, усі разом провели 560 днів у відпустках та майже три місяці на лікарняних.

У жовтні неподалік Луцька у ботанічному заказнику лісівники відкрили так званий Лісівничий молодіжний центр. Із сауною та дорогим оздобленням.

Чому рівняни отримали платіжки за вивіз сміття від іншої фірми

Сільські ради, навчальні заклади та управління освіти продовжують купувати обладнання для дитячих майданчиків у компанії, яка належить дружині та кумові і помічникові народного депутата з Р

Як зробити так щоб твій стартап за півроку отримав замовлень на понад півтора мільйона бюджетних гривень?

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука і далі просять зробити благодійні внески за послуги, які за законодавством медзаклади мають надав

Ударна сила Палиці

Зима 2016 року у Луцьку: активісти вийшли на вулицю мітингувати за незалежну переатестацію правоохоронних органів, однак прихильників реформи зустріли кастетами.

Депутати продали 518 кв. м. за середньою ціною 4 426 грн / кв. м.

Сина судді Господарського суду Рівненської області Вадима Торчинюка Івана Торчинюка у центрі Луцька спіймали п'яним за кермом.