Юрій Горбач - усі публікації

Голова Господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк у суді ділить спільно нажите із своєю колишньою дружиною Наталією бізнес та майно у Луцьку.

Обласні осередки шести політичних партій, які представлені у Рівненській обласній раді, у 2017 році витратили на свою діяльність майже 2,47 мільйона гривень.

Колишнього директора «Луцької дорожньої пересувної механізованої колони», яка щороку ремонтує десятки доріг в Луцьку, засудили за підробку документів у змові із чиновниками Департаменту жит

Чотирнадцять мешканців Рівненщини у своїх деклараціях про майно і доходи за 2017 рік вказали автомобілі, які зареєстровані на іноземців або іноземні компанії.

Суддя Господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк пройшов кваліфікаційне оцінювання
Як і чому у Луцьку компанія ремонтує дороги ще до проведення тендеру

Вісім народних депутатів з Рівненщини за три роки роботи 56 разів їздили у закордонні відрядження до 20 країн, усі разом провели 560 днів у відпустках та майже три місяці на лікарняних.

У жовтні неподалік Луцька у ботанічному заказнику лісівники відкрили так званий Лісівничий молодіжний центр. Із сауною та дорогим оздобленням.

У День святого Миколая 19-го грудня у Луцьку відкрили новозбудоване приміщення міськрайонного суду. Проект почали реалізовувати ще у 1992 році і лише у 2017-му його завершили.

19-го грудня відкрили нове приміщення Луцького міськрайонного суду. Пропонуємо вам поглянути як відбувалися урочистості.

19-го грудня відкрили нове приміщення Луцького міськрайонного суду. Пропонуємо вам поглянути як воно виглядає.

Щороку 5-го грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Чому рівняни отримали платіжки за вивіз сміття від іншої фірми

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження проти судді Господарського суду Рівненської області Вадима Торчинюка, яке правоохоронці відкрили після публікацій журналістів

Сільські ради, навчальні заклади та управління освіти продовжують купувати обладнання для дитячих майданчиків у компанії, яка належить дружині та кумові і помічникові народного депутата з Р