Як покарали начальника Зарічненського відділення поліції за нетверезу їзду

В обласному управлінні поліції про нетверезу їзду начальника Зарічненського відділення, кажуть, дізналися лише через місяць
Джерело
Фото з архіву Тетяни Погукай

«Четверта влада» вже писала, як начальнику Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Євгену Мартинюку вдалося «вийти сухим із води» після  того як його зупинили напідпитку за кермом.

Поліцейський відмовився пройти обстеження за допомогою алкотестера «Drager 6810». Натомість приніс в суд довідку «про тверезість», яку він взяв майже через 11 годин після зустрічі із патрульними. Керівництво поліції про цей випадок не повідомив.

Суд визнав Євгена Мартинюка невинним у скоєнні правопорушення. А в поліції, за результатами службової перевірки, винесли попередження про неповну службову відповідність.

За словами керівника прес-служби поліції Рівненщини Антона Крука, перевірка встановила, що начальник відділення порушив правила етичної поведінки поліцейського.

– Це виразилося у неінформуванні керівництва ГУНП про подію, пов’язану з грубим порушенням службової дисципліни, – каже Антон Крук. – Наказ про неповну службову відповідність – достатньо суворе дисциплінарне стягнення.

Якщо упродовж шести місяців поліцейський допустить вчинення дисциплінарного проступку, наступним покаранням буде його звільнення, запевняють у поліції.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте