«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user kalaur
журналістка

Як уникнути розмови з журналістами: рецепт рівненського медколеджу

«Четверта влада» вже майже місяць вивчає тему хабарництва у Рівненському медкичному коледжі. Про корупцію нам розповіли студенти, випускники і їхні батьки, які за сесії платили тисячі гривень, а за вступ тисячі доларів.

Деякі наші запити заклад ігнорував, як от запит про зарплату директора, або на що йдуть кошти, які студенти платять за так звані енки. Ми були змушені скаржитися Уповноваженому з прав людини. 

Після всього ми попросили директора медколеджу Ростислава Сабадишина поспілкуватися з нами, хотіли озвучити питання. На наш подив, нас запросили в медколедж 22 лютого на 10 ранку. Ми прийшли і ось – замість інтерв`ю на нас чекала зала професорів, працівників коледжу і навіть екс-правосекторівець Роман Коваль, на захід запросили й інші ЗМІ. 

Очевидно Ростислав Сабадишин злякався розмови тет-а-тет і тому влаштував прес-конференцію/ круглий стіл на тему «хто хоче дискредитувати медколедж» . На питання, адресовані директору, відповідали здебільшого працівники закладу. А він називав нас колегами. Не втримався і продемонстрував своє посвідчення журналіста (члена НСЖУ). 

Хороший спосіб спробувати обвести журналістів навколо пальця. Але вам не вдалося.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)