Зникнення авто зі спецмайданчиків на понад 7 мільйонів – ДБР обшукало рівненську поліцію

ДБР провело понад 30 обшуків у рівненських поліцейських
Джерело
Фото ДБР

Державне бюро розслідувань припускає, що працівники поліції Рівненщини привласнювали автомобілі, які перебували на спеціальних майданчиках для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів та визнаних речовими доказами у кримінальних провадженнях, щоб потім їх продавати.

Зниклі авто орієнтовно коштували понад 7 мільйонів гривень.

Тому слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, розслідують обставини зникнення машин зі спецмайданчиків Головного управління Нацполіції Рівненщини, повідомляє ДБР.
 
19-20 лютого 2020 року слідчі ДБР провели понад 30 санкціонованих обшуків у службових приміщеннях Головного управління Нацполіції у Рівненській області та за місцем проживання осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності. Під час обшуків вилучили службову документацію, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку.

Досудове розслідування проводять за фактами перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу та службової недбалості, які спричинила тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 та ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід – Рівненське управління ДВБ Нацполіції.

«Четверта влада» намагалася поспілкуватися з начальником поліції Рівненщини Валерієм Самчуком, щоб почути його точку зору щодо цих звинувачень. Але поки що номер посадовця – поза зоною досяжності.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі або на сторінку у фейсбуку.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте