РІВНЕНЩИНА

Рівне - це село: міський (сільський?) голова пояснив чому земля під садки

25.07.2013, 15:23      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 5296

Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив чому одних людей ставлять в чергу, а іншим дають землю для садівництва. Колаж ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ на основі фото agronews.ua

ПОЧАТОК ТЕМИ: 

 Роздають 67 земельних ділянок у Рівному: подробиці депутатського скандалу

Міський голова Рівного Володимир Хомко вважає, що Рівне - це село, бо тут багато садків. Через те й землю дають під садівництво. І рівнянам з черги на землю до садової землі - зась. Бо садовий і житловий будинок - це «дві великі різниці».

Після оголошення перерви у скандальній сесії Рівнеради Володимир Хомко пояснював журналістам чому земельні ділянки «під садівництво» не запропонували тим рівнянам, які роками стоять у земельній черзі. За його словами, це через те, що земля під садівництво і земля під будівництво - це абсолютно різні речі, адже в садовому будинку не можна прописатися. На думку Володимира Хомка, Рівне - це село, саме тому тут стільки садків. 

Подаємо уривок діалогу міського голови з журналістами.

- Не можете приписатися, адреси не буде [в садовому будинку], - каже Володимир Хомко. - Це дуже велика річ, дуже велика різниця. Ви ніколи її не продасте… ні так далі. (ця інформація не відповідає дійсності, оскільки будь-яку приватну власність можна продати - ред.) Це може бути тільки садовий будинок.

- То й житловий будинок майже такий самий, - наполягають журналісти. - То чому ділянку не можна передати тим хто стоїть  земельній черзі?

- Ні не можна. Бо під забудову там не йде. Саме під будівництво… під садівництво (виправляє себе – авт.). Це трошки різні речі. Навіть якщо він побудує…

- А навіщо Рівному стільки садків?

- У Рівному багато садків. Ну це ж село – Басівкут.

- То ви вважаєте, що ці ділянки хочуть саме для того, щоб посадити садки?

- Ви мене втягуєте в дискусію, хочете, щоб я захищався. Мені без різниці. Скажуть зараз, щоб не голосувати, так і буде – не буде голосування.

- А де визначено, що це мають бути садки – в генплані?

- Так. Генплан у нас коригувався останній раз 5 років тому.

- То хіба не можна внести зміни, щоб віддати ті ділянки на чергу?

- Не можна. Можна, але тоді треба вносити комунікації, але то вже зовсім інша процедура. Навіть отут (має на увазі скандальний садовий масив – авт.), якщо будуть щось проводити, якісь комунікації, то у міста ніяких зобов’язань з цього приводу немає. А там де жилий будинок, місто зобов’язане це зробити.

- На садівництво в нас взагалі черги немає, - додає Володимир Хомко. - Це різні речі. Ні на городництво, ні на садівництво у нас черги нема й не буде.

Нагадуємо, на цій же сесії стало відомо, хто у Рівному вибирає отримувачів земельних ділянок.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

Секретар Рівнеради вважає проект виділення ділянок «потрібним людям» під садівництво неадекватним

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Стало відомо, хто у Рівному вибирає отримувачів земельних ділянок

Гримнули дверима: депутати від «Батьківщини» залишили сесію Рівнеради

«Батьківщина» пішла: депутати на сесії Рівнеради 25 липня 2013 - частина 1 (68 фото)

 Мер сам «рішає»: депутати на сесії Рівнеради 25 липня 2013 - частина 2 (31 фото)

 У «Рівненщині політичній» висміяли депутатів, які хочуть роздати землю під садівництво


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

25.07.2013, 20:51 188.230.91.*** орс
У відповідності до генерального плану ці ділянки потрапляють у зону Ж-1 (план зонування)\nДодаток 2\nдо рішення Рівненської\nміської ради від 22 грудня\n2011 року № 1421\n\nЖ-1 ― зона садибних та блокованих житлових будинків.\nПереважні види використання:\n1. Окремі житлові будинки садибного типу з господарськими будівлями.\n2. Блоковані житлові будинки.\n3. Окремо розташовані або вбудовано-прибудовані об’єкти повсякденного обслуговування: магазини, кафе, перукарні, аптеки, об’єкти оздоровчого та побутового обслуговування.\n4. Окремо розташовані адміністративні будівлі місцевого значення та повсякденного обслуговування: відділення зв’язку, міліції, ощадбанку, адміністрації, комунальні служби.\nДопустимі види використання:\n1. Надомні види діяльності відповідно до санітарних та протипожежних норм.\n2. Сади, городи.\n3. Утримання дрібної домашньої худоби.\n4. Лазні, сауни (за умов каналізування стоків).\n5. Теплиці, оранжереї та інші споруди, що пов’язані з вирощуванням квітів, фруктів та овочів.\n6. Надвірні туалети – при відсутності централізованої каналізації.\n7. Вбудовані або окремо розміщен
25.07.2013, 16:50 91.233.249.*** папарація
а потім прийде податкова і все комфіскує
25.07.2013, 16:04 168.187.98.*** рівнянин
Хочу садок на басівкуті, якщо черг немає, то чи можна мені отримати земельну ділянку під садок??? Посаджу яблуньки, черешеньки, поставлю собі садовий будиночок, як у товариша Пугайка, без адреси, без прописки, буду собі на зиму врожай в банки закатувати, і в льосі зберігати...\n\nХочу САДОК!!! Куди звертатись????
25.07.2013, 15:46 193.41.184.*** Хомко В.Є. жжот
Ні, ні! Але , так!
25.07.2013, 15:32 unknown, 91.209.118.*** Хомку В.Є.
Ви і справді вважаєте всіх рівнян повними ідіотами?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору